Oklahoma Wrestling Begins Here... Login

Champions               

Weight Class - 37

Place Name Town/Club
1 Kase Oxley Southern Oklahoma Wrestling Club
2 Mason Mercer Miami Wardog Youth Wrestling
3 Isaias Galindo Norman Grappling Club
4 Kane Wawrzonek Collinsville Cardinal Wrestling
5 Landon Martinez Bartlesville Wrestling Club
6 Jermaine Perry Jr. Jr. Patriots
7 Cotton Reece Pawhuska
8 Josey Jones Skiatook Bulldog Wrestling

Weight Class - 40

Place Name Town/Club
1 Dagan Timmons Checotah Matcats
2 Caden Bowling Blackwell Wrestling Club
3 Tripp Smith Weatherford Youth
4 Zane Robinson Collinsville Cardinal Wrestling
5 Kieran Caldwell Pauls Valley Pinners
6 RYAN HESS Rider Wrestling
7 Ryker RomanNose Weatherford Youth
8 Gage McDaniel The Factory

Weight Class - 43

Place Name Town/Club
1 Mylz Oft Sallisaw Takedown Club
2 Blaze Burch Southern Oklahoma Wrestling Club
3 Liam Shriver C4 Wrestling Club
4 Grady Tackett Collinsville Cardinal Wrestling
5 Johnny Ray Ashcroft Locust Grove (Pirate Wrestling)
6 Landon Copeland Team Big
7 KREW DEAN COWETA TIGER WRESTLING
8 Chris Tomlison StandFast Wrestling

Weight Class - 46

Place Name Town/Club
1 Levi Hendren Pawhuska
2 Tag n Bates Patrick Chandler Takedown Club
3 Lane Baker HBT Grapplers
4 Reid Tackett Collinsville Cardinal Wrestling
5 Carter Millison Claremore Wrestling Club
6 Bryson Richey Sallisaw Takedown Club
7 Inman Massie Chandler Takedown Club
8 Braxton Waller C4 Wrestling Club

Weight Class - 49

Place Name Town/Club
1 Peyton Boston Sallisaw Takedown Club
2 Clayton Combs Noble TakeDown Club
3 Channing Dobbs Pauls Valley Pinners
4 Cooper Lewis Claremore Wrestling Club
5 Klein Tippens C4 Wrestling Club
6 Deremio (DJ) Dantzler Bixby Wrestling Club
7 Sebastian Watkins Spiro Bulldogs
8 Elijah Pingleton Collinsville Cardinal Wrestling

Weight Class - 52

Place Name Town/Club
1 Colter Berens Newcastle Youth Wrestling
2 Tripp Martin Morris Eagles Wrestling Club
3 Cylus Roldan Anadarko
4 Sawyer Watkins Spiro Bulldogs
5 Joseph Hill Brushy Wrestling Club
6 Fernando Sigala Tonkawa Wrestling
7 Cash Pope Glenpool wrestling
8 Nolan Harper Glenpool wrestling

Weight Class - 55

Place Name Town/Club
1 Carter Glasson Broken Bow Youth Wrestling
2 Manny Botone Anadarko
3 Joe Woods Morrison
4 Corbin Morrison Salina Wrestling Club (SWC)
5 Gabriela Ortiz Poteau Youth Wrestling
6 Tripp Moore Anadarko
7 Maddox Abney Broken Bow Youth Wrestling
8 Colby Garell Tulsa Blue-T Panthers

Weight Class - 60

Place Name Town/Club
1 Chase Montroy Collinsville Cardinal Wrestling
2 Holden Henslick Collinsville Cardinal Wrestling
3 Jack Flynn Salina Wrestling Club (SWC)
4 Mateo Valdez Miami Wardog Youth Wrestling
5 Bronx Perez Tulsa Blue-T Panthers
6 Hayden Norrel Cashion Youth Wrestling Club
7 Luke Magee Ironman Wrestling
8 Riggs Robedeaux Morrison

Weight Class - 66

Place Name Town/Club
1 Blane Bassett Collinsville Cardinal Wrestling
2 Emmitt Warren Morrison
3 Tucker Hayes Weatherford Youth
4 Linken Steele Wagoner Takedown Club
5 Reed Gottschalk Carl Albert Little League
6 Easton Schmidt C4 Wrestling Club
7 Drayke Lawrence Bixby Wrestling Club
8 Jett Kennedy Perry Youth Wrestling

Weight Class - HWT

Place Name Town/Club
1 Hudson Hicks Sallisaw Takedown Club
2 Chayse Polifka Perry Youth Wrestling
3 Kaysen Warren Broken Bow Youth Wrestling
4 Amir Clayton Team Monster
5 Mason Eilenberger Locust Grove (Pirate Wrestling)
6 Bentley Cooper Noble TakeDown Club
7 Payden Miller Checotah Matcats
8 Brett pickup Salina Wrestling Club (SWC)
OKWA