Oklahoma Wrestling Begins Here... Login

Ponca City Oil Town Throw Down Novice

Div I
37 Ailey, Kaiser Blackwell Wrestling Club
37 Beach, Hunter Woodland Wrestling Club
37 Pipes, Wrigley Andover Wrestling Club
37 Potts, Kade Woodland Wrestling Club
40 Diaz, Wesson Blackwell Wrestling Club
40 Wagoner, George Division Bell Wrestling
40 Widener, Kyla Blackwell Wrestling Club
43 Lusk, Walter Anadarko
43 Walker, Tuffy Woodland Wrestling Club
46 Coble, Cooper Division Bell Wrestling
46 Dilbeck, Jaxson Woodland Wrestling Club
46 Pipes, Roderick Andover Wrestling Club
49 Arteaga, Adrian Blackwell Wrestling Club
49 Goad, Cale Woodland Wrestling Club
49 Heath, Kyler Blackwell Wrestling Club
52 Risley, Ryder Division Bell Wrestling
52 Weant, Cutter Blackwell Wrestling Club
55 McKinney, Chanlee Woodland Wrestling Club
55 Short, Maverick Blackwell Wrestling Club
60 Bernard, Atticus Woodland Wrestling Club
60 Carey, Trayton Anadarko
60 Nichols, Marc Blackwell Wrestling Club
60 Vigil, Abel Division Bell Wrestling
60 Widener, Callen Blackwell Wrestling Club
66 Bledsoe, Gage Woodland Wrestling Club
HWT Estep, Hudson Blackwell Wrestling Club
HWT Spence, Owen Blackwell Wrestling Club
Div II
43 Radford, Gunner Pawnee Black Bear Wrestling
49 Lackey, Titus Next Level Wrestling Academy
52 Nichols, Chance Pawnee Black Bear Wrestling
52 Risley, Ryder Division Bell Wrestling
61 Hall, Bentlee Pawnee Black Bear Wrestling
61 Mount, Matt Perry Youth Wrestling
61 Turner, Landry Blackwell Wrestling Club
61 Whited, Logan Perry Youth Wrestling
64 Williams, Jordan Andover Wrestling Club
70 Hammond, Hagen Andover Wrestling Club
75 Hutchison, Jackson Woodland Wrestling Club
75 Thompson, Jaxton Newkirk
83 Lusk, Jack Anadarko
83 Reyes, Rylan Woodland Wrestling Club
83 Wilcher, Carson Woodland Wrestling Club
90 Bledsoe, Daisie Woodland Wrestling Club
90 McCampell, Zane Division Bell Wrestling
105 Donelson, Clay Woodland Wrestling Club
105 Goucher, Brett Anadarko
Div III
61 Novotny, Brody Pawnee Black Bear Wrestling
64 Bingham, Asher Division Bell Wrestling
64 Washington, Talli Woodland Wrestling Club
67 Green, Railen Blackwell Wrestling Club
67 Tefertiller, Tylon Woodland Wrestling Club
67 Williams, Trinity Andover Wrestling Club
70 Kobyluk, Nolan Division Bell Wrestling
76 Alldredge, Lane Anadarko
76 Dilbeck, Penn Woodland Wrestling Club
80 Cox, Scott Division Bell Wrestling
80 McCray, Martigan Pawnee Black Bear Wrestling
80 Zimmerman, Kyler Andover Wrestling Club
100 Guy, Noah Anadarko
110 Ailey, Dace Newkirk
131 Atkinson, Aspen Perry Youth Wrestling
HWT Hood, Brooks Andover Wrestling Club
HWT Lang, Brody Newkirk
HWT Spence, Avery Blackwell Wrestling Club
HWT Yinger, Matt Blackwell Wrestling Club
Div IV
76 Risley, Chace Division Bell Wrestling
80 Bledsoe, Dallie Woodland Wrestling Club
84 Estep, Parker Blackwell Wrestling Club
88 Parker, Brody Division Bell Wrestling
96 Kirkpatrick, Luke Next Level Wrestling Academy
96 Trantham, Jack Woodland Wrestling Club
110 Thrash, Addysen Anadarko
110 Washington, Titan Woodland Wrestling Club
130 Risley, Hunter Division Bell Wrestling