Oklahoma Wrestling Begins Here... Login

Carl Albert Open

Div I
37 Tahdooahnippah, Rivers Elgin Grapplers
37 Wigington, Easton Watonga Blaine County Grapplers
43 Frey, Robert Division Bell
43 Iwersen, Kross Division Bell
43 Metcalf, Eli Ironman Wrestling
46 Grant, James Elgin Grapplers
46 OHagan, Jayse Ironman Wrestling
46 Thompson , Kaden Watonga Blaine County Grapplers
46 White, Jaxin Anadarko
46 Youngs, Kipton Piedmont
49 Cross, Cade Weatherford Youth
49 Montalbo, Gabriel Mangum Tigers
49 Thompson, Jacksen Division Bell
52 Burnam , Kase Mangum Tigers
52 Partee, Colten Elgin Grapplers
55 Crain, Tripp Geary
55 Hillis, Aiden Norman Grappling Club
55 Parr, Brian StandFast Wrestling
55 Rodriquez, Leelynn Mangum Tigers
55 Wainscott, Bentley ERC4
60 Nation, Wylie Anadarko
66 Rackley, Gage Ironman Wrestling
HWT Adamson, Dylan Piedmont
HWT Evans, Edmund StandFast Wrestling
Div II
46 Ray, Tyton ERC4
46 turner, Anthony OKC Dream Center Warriors
49 Dickerson, Tyson Blue Devil Wrestling Club
49 Smith, Tripp ERC4
52 Bomhoff, Judah Watonga Blaine County Grapplers
52 Cox, Sammy Watonga Blaine County Grapplers
52 Craig, William Conner Division Bell
52 Dover, Taylor Noble TakeDown Club
52 Ezell, Ashtin ERC4
52 Tomlinson, Christopher StandFast Wrestling
55 McEwen, Wesson Elgin Grapplers
55 Nix, Liam Piedmont
58 Davis, S Tevon Noble TakeDown Club
58 Griffin, Peyton Division Bell
58 Lovelady, Christian Noble TakeDown Club
58 McDaniel, Bryce StandFast Wrestling
58 White, Tommy Anadarko
61 Burd, Max Weatherford Youth
61 Combs, Clayton Noble TakeDown Club
61 McLean, Kash Newcastle Youth Wrestling
61 Pearson, Bowen Watonga Blaine County Grapplers
64 Askey, Phillip Kingfisher
64 Freeman, Cruz Division Bell
64 Maynes, Colin Norman Grappling Club
64 Roy, Jaxson Piedmont
64 Wigington, Baylin Watonga Blaine County Grapplers
67 Betancur , Tyler Watonga Blaine County Grapplers
67 Davies, Bradley Ironman Wrestling
67 Rackley, Gage Ironman Wrestling
70 Botone, Manny Anadarko
70 Pelley, Tucker Piedmont
75 Cook, Henry Noble TakeDown Club
75 Espinoza, Jeremiah OKC Dream Center Warriors
75 Johnson, Amare Elgin Grapplers
75 Magee, Luke Ironman Wrestling
75 Perkins, Sloan Noble TakeDown Club
75 Snyder, Logan ERC4
83 DelosSantos, Braden Little Axe Takedown Club
83 Metcalf, Noah Ironman Wrestling
83 Orozco, Ajay StandFast Wrestling
90 Camarena Jr. , Carlos Norman Grappling Club
HWT Cooper, Bentley Noble TakeDown Club
HWT Harris, Tyson ERC4
HWT Vawter, Major Little Axe Takedown Club
Div III
52 Craig, William Conner Division Bell
55 Allen, Byron Little Axe Takedown Club
55 Hardy, Rhett ERC4
58 Betancur , Trey Watonga Blaine County Grapplers
58 Browning, Cale Kingfisher
58 Griffin, Peyton Division Bell
58 Skinner, Blake StandFast Wrestling
61 Reeves, Brylie Blue Devil Wrestling Club
61 Salas, Robert StandFast Wrestling
64 Aranda, Carson Watonga Blaine County Grapplers
64 Cofer, Harrison Piedmont
64 Holloway, Daniel Ironman Wrestling
67 Colburn, Ethan Norman Grappling Club
67 Eslick, Bohlin Elgin Grapplers
67 Hawkins, Steven Stevie Noble TakeDown Club
67 Larman, Jace Division Bell
67 Lovelady, Ronnie Noble TakeDown Club
67 McChesney, Luke StandFast Wrestling
67 Owens-Howell, Eli Ironman Wrestling
67 Stubblefield, Vann Piedmont
67 Williams, Cache Ironman Wrestling
67 Wright, Jeremy Anadarko
70 Botone, Manny Anadarko
70 Heath, Braden Piedmont
70 McCurley, Jackson Noble TakeDown Club
70 Mitchell, Mason Mangum Tigers
70 Stark , Gage Newcastle Youth Wrestling
73 Bean, Daxton Elgin Grapplers
73 Fleming, Carson Carl Albert Little League
73 Mills, Kolyn Piedmont
73 Reeves, Briggs Blue Devil Wrestling Club
73 Thompson, Tyce Piedmont
73 Thornhill, Andrew Noble TakeDown Club
76 Burnam , Lane Mangum Tigers
76 Gordon, Brayson Watonga Blaine County Grapplers
76 Satepauhoodle, Damien Anadarko
76 Sheppard, Jaxon Watonga Blaine County Grapplers
76 Tucker, Gaberile Geary
76 Wallace , Rhyder Mangum Tigers
80 Anderson, James ERC4
80 Bearbow, Joshua Anadarko
80 Carr, Brayden Anadarko
80 Fleming, Corbin Carl Albert Little League
80 Tahdooahnippah, Talon Elgin Grapplers
85 Sikes, Kingston Moore Lions
85 Thrash, Taven Anadarko
90 Farmer, Jaret Norman Grappling Club
90 James, Myles Division Bell
90 Williams, Garrett Division Bell
100 Barnett, Aislin Kingfisher
100 Estep, Kegan Watonga Blaine County Grapplers
100 Koller, Ethan Norman Grappling Club
100 Peterson, Elijah Anadarko
110 Leyba, Greysen Division Bell
110 Rackley, Hayden Ironman Wrestling
110 Rinehart, Rylan Newcastle Youth Wrestling
110 Sanders, Donald StandFast Wrestling
110 Smith, Ryker Weatherford Youth
120 Davidson, Cooper Elgin Grapplers
120 Davis, Beau Division Bell
131 Luttrell, Jake Anadarko
Div IV
64 Browning, Cale Kingfisher
67 Larman, Jace Division Bell
67 Thompson, Kyler Watonga Blaine County Grapplers
67 Veirs, Killian Mangum Tigers
70 Lewis, Dillon Division Bell
70 Newby, Carson Carl Albert Little League
70 Sparks, Carter Piedmont
70 White, Sam Division Bell
73 Martin, Brice Elgin Grapplers
73 Reeves, Briggs Blue Devil Wrestling Club
76 Iwersen, Kiesen Division Bell
76 Ramsey, Brett Davenport Dawg Pound Wrestling
80 Colbert, Evan StandFast Wrestling
80 Enright, Tripp Ironman Wrestling
80 Heusel, Brody Piedmont
80 Johnson, Kameron Little Axe Takedown Club
80 Leyba, Gavin Division Bell
80 Mixay, Brayden Carl Albert Little League
80 Nei, Logan Ironman Wrestling
80 Stevens, Cole Division Bell
84 Thrash, Taven Anadarko
84 Vague, Talon Division Bell
88 Davies, Wesley Ironman Wrestling
88 Maynes, Cade Norman Grappling Club
88 Sanders, Micheal StandFast Wrestling
92 Dockery, Landen Division Bell
92 McLean, Kage Newcastle Youth Wrestling
96 Askey, Conner Kingfisher
96 Newby, Brian Carl Albert Little League
100 Antuna, Braxten Anadarko
100 Cofer, Anderson Piedmont
100 Heaton, Vincent Little Axe Takedown Club
100 Hixson, David Carl Albert Little League
100 King, Preston Weatherford Youth
105 Besabe, Peyton ERC4
105 Pursell, Jason Carl Albert Little League
110 Blackburn, Jackson Piedmont
110 Dunlap, Cole Division Bell
110 Edwards, Chris Noble TakeDown Club
110 Hill, Gavin Ironman Wrestling
110 Orozco, Elohim ''Elo'' StandFast Wrestling
120 Besabe, Trevor ERC4
120 Franks, Connor Noble TakeDown Club
120 Mitchell, Ian Piedmont
120 Roberts, Zayden Elgin Grapplers
130 DelosSantos, Joe Little Axe Takedown Club
130 Gomez, Julian StandFast Wrestling
130 Goodin, Tyler Elgin Grapplers
130 Harrall, Kyle Geary
130 Hayden, Noah Division Bell
130 Kilpatrick, Jantzen Anadarko
130 Knighten, Tahriq StandFast Wrestling
130 Sanders, Lecozie StandFast Wrestling
130 Voelker, Cody Division Bell
140 Barnett, Robert Kingfisher
140 Cole, John Norman Grappling Club
140 Perez , Julian OKC Dream Center Warriors
160 Cole, Larry Norman Grappling Club
HWT Lindsey, Samuel Blue Devil Wrestling Club
HWT Mendoza, Jack Ironman Wrestling
HWT Orquiz, Antonio OKC Dream Center Warriors
HWT Tahdooahnippah, George Elgin Grapplers
Div V
89 Mejia, Jackson Norman Grappling Club
98 Browning, Gant Kingfisher
98 Earwood, Conner Division Bell
98 Gentry, Chase Little Axe Takedown Club
98 Owens, Tristan OKC Dream Center Warriors
106 Harden, Bradyn Davenport Dawg Pound Wrestling
106 Lafalier, Presten StandFast Wrestling
106 McChesney, Garrett StandFast Wrestling
112 Blackburn, Jackson Piedmont
112 Miller, Kasen StandFast Wrestling
113 Sharp, Brandon Noble TakeDown Club
119 Anderson, Braden StandFast Wrestling
119 Harden, Jeremy Davenport Dawg Pound Wrestling
119 Snyder, Matthew ERC4
120 Mitchell, Ian Piedmont
126 Davis, Colton Carl Albert Little League
126 Thelin, Ayden Ironman Wrestling
132 Gomez, Julian StandFast Wrestling
132 Hayden, Ethan Division Bell
140 King, Wyatt Geary
150 Prater, Zain Norman Grappling Club
170 Thomas, Ricky Division Bell