Oklahoma Wrestling Begins Here... Login

Alan Long Memorial

Div I
37 Lawther, Wrett Woodward
37 Peck, Newt Hinton
37 Rupert, Bo Dean Elgin Grapplers
37 Wigington, Easton Watonga Blaine County Grapplers
40 Boso, Micael Ironman Wrestling
40 Castleberry, Dane Geary
40 Lopez, Adrien Clinton Youth Wrestling
40 McCasland, Grant Perkins
40 Pauley, Jaxx Perkins
43 Deppen, Keb Moore Lions
43 Foster, Ret Chickasha
43 Frey, Robert Division Bell
43 Harrall, Karver Geary
43 Hornberger, Corbin Perkins
43 Howell, Hunter Noble TakeDown Club
43 Huizar, Lucas ERC4
43 Karber, Cooper Piedmont
43 Leutkemeyer, Noah Watonga Blaine County Grapplers
43 Metcalf, Eli Ironman Wrestling
43 MIller, Cade Geary
43 Smith, Bode Hinton
43 White, Jaxin Anadarko
46 Barron, Zachary Woodward
46 Bussard, Cruz Chickasha
46 Galindo , Isaias Moore Lions
46 Mejia, Maddox Chickasha
46 Mejia, Julien Chickasha
46 Seibold, Trae Perkins
46 Smith, Rhett Hinton
46 Smothers, Michael Hinton
46 Thompson , Kaden Watonga Blaine County Grapplers
46 Wyatt, Keyvon Perkins
49 Burns, Kordell Perkins
49 Carey, Trayton Anadarko
49 Carter, Andre Perkins
49 Cross, Cade Weatherford Youth
49 Dawson, Hudson Prodigy Wrestling
49 Fischer, Braxton Kingfisher
49 Hall, Aidyn Blackwell Wrestling Club
49 McCarther, Daxon Clinton Youth Wrestling
49 RomanNose, Ryker Hinton
49 Woolery, Tanner Piedmont
52 Hall, Brandon ERC4
52 Herrera, Maxton Enid Youth Wrestling
52 Munoz, Rex Kingfisher
52 Nelson, Noah Woodward
52 Raile, Henry Woodward
52 Rigdon, Cason Piedmont
52 Walker, Ryder Hinton
52 Wallick, Keaton Perkins
52 Weathers, Skylir Hinton
55 Armendariz, Jaime Weatherford Youth
55 Botone, Blake Anadarko
55 Bussard, Case Chickasha
55 Coleman, Raylen Geary
55 Crain, Tripp Geary
55 Fawver, Catch Clinton Youth Wrestling
55 Hillis, Aiden Norman Grappling Club
55 Maxwell, Walker Hinton
55 Terrill, Landen Perkins
55 Wainscott, Bentley ERC4
60 Brasher, Graham Perkins
60 Crow, Carson Watonga Blaine County Grapplers
60 Nation, Wylie Anadarko
60 Rickers, Jaxon Woodward
60 Smith, Liam Watonga Blaine County Grapplers
60 Sorter, Brently Clinton Youth Wrestling
66 Finton, Samuel Perkins
66 Keathley, Logan Perkins
HWT Adams, Ben Piedmont
HWT Willms, Brody Kingfisher
Div II
43 Bowman, Channing Weatherford Youth
43 Huizar, Lucas ERC4
43 Potter, Bentlee Clinton Youth Wrestling
43 Walton, Kaygan Lady Outlaws
46 Lara, Jason Prodigy Wrestling
46 Rios, Cameron Moore Lions
46 Robinson, Eli Prodigy Wrestling
46 Smith, Rhett Hinton
46 Smothers, Michael Hinton
49 Blankenship, Oakley Clinton Youth Wrestling
49 Cox, Sammy Watonga Blaine County Grapplers
49 Howell, Haygen Noble TakeDown Club
49 Huizar, Giovanni ERC4
49 Morgas, Daniel Rebel Wrestling Club
49 RomanNose, Ryker Hinton
49 Schultheis, Gavin StandFast Wrestling
49 Shriver, Liam Prodigy Wrestling
49 Smith, Tripp ERC4
52 Burch, Blaze Prodigy Wrestling
52 Craig, William Conner Division Bell
52 Davis, Slade ERC4
52 Kinder, Calin Piedmont
52 Ooton, Kylee Prodigy Wrestling
52 Skidmore, Kennedy ERC4
52 Vaughn, Dominic Geary
52 Wood, Tucker Geary
52 Woodward, Matthew Division Bell
55 Bomhoff, Judah Watonga Blaine County Grapplers
55 Derryberry, Blaine Carl Albert Little League
55 Eby, Kory Noble TakeDown Club
55 Goucher, Blake Prodigy Wrestling
55 McEwen, Wesson Elgin Grapplers
55 Nix, Liam Piedmont
55 Patterson, Jaelon ERC4
55 RomanNose, Jaegar Prodigy Wrestling
55 Smith, BlakeLee Hinton
55 Taylor, Coen ERC4
58 Baker, Lane HBT Grapplers
58 Boso, Mac Ironman Wrestling
58 Choate , Rogan Watonga Blaine County Grapplers
58 Coalson, Everette Clinton Youth Wrestling
58 Drake, Aiden Perkins
58 Edmondson, Nate Prodigy Wrestling
58 Foster, Cru Chickasha
58 Griffin, Peyton Division Bell
58 Hernandez, Bentlee Clinton Youth Wrestling
58 Lopez, Hector Clinton Youth Wrestling
58 Reyes, Easton StandFast Wrestling
58 Skidmore, Reagan ERC4
58 Snodgrass, Steel Kingfisher
58 White, Tommy Anadarko
61 Broderson, Ashton Enid Youth Wrestling
61 Evans, Emmie Lady Outlaws
61 Ledford, Wyatt HBT Grapplers
61 Pearson, Bowen Watonga Blaine County Grapplers
61 Summers, Cooper Prodigy Wrestling
61 Terrill, Logan Perkins
64 Askey, Phillip Kingfisher
64 Baker, Autym Lady Outlaws
64 Bussard, Brody Chickasha
64 Crumm, Elijah Chickasha
64 Freeman, Cruz Division Bell
64 Lewis, Wyatt Geary
64 Maynes, Colin Norman Grappling Club
64 McLean, Kash Newcastle Youth Wrestling
64 Rios, Avery Moore Lions
64 Wigington, Baylin Watonga Blaine County Grapplers
67 Betancur , Tyler Watonga Blaine County Grapplers
67 Davies, Bradley Ironman Wrestling
67 Dunn, Channing Kingfisher
67 Hart, Zairyon Prodigy Wrestling
67 Holmes, Zayde HBT Grapplers
67 McSparrin, Carson StandFast Wrestling
67 Wiseman, Piper Perkins
70 Adams, Ben Piedmont
70 Botone, Manny Anadarko
70 Jackson, Delando Tulsa North Mabee Stampede Take Down
75 Boso, Marshall Ironman Wrestling
75 Johnson, Amare Elgin Grapplers
75 Ledford, Creek HBT Grapplers
75 Rivas, Jimmy Perkins
75 Wallick, Jackson Perkins
75 Whitehead, Jackson Woodward
83 Cardwell, Elijah Clinton Youth Wrestling
83 Lewis, Rosco Prodigy Wrestling
83 Metcalf, Noah Ironman Wrestling
83 Robinson, Carter Perkins
83 Schmidt, Easton ERC4
90 Hogue, Aiden Little Axe Takedown Club
90 Hoppe, Magnus Perkins
90 Owings, Hudson Geary
90 Powers, Kellan StandFast Wrestling
90 Smith, Boone Hinton
105 Kirby, Kash Blackwell Wrestling Club
105 Pratt, Bentlee Geary
105 Puebla , Alejandra Lady Outlaws
105 Wilson, Keen StandFast Wrestling
HWT Cooper, Bentley Noble TakeDown Club
HWT Harris, Tyson ERC4
HWT Vawter, Major Little Axe Takedown Club
Div III
52 Burch, Blaze Prodigy Wrestling
55 Derryberry, Blaine Carl Albert Little League
58 Betancur , Trey Watonga Blaine County Grapplers
58 Browning, Cale Kingfisher
58 Delgado, Cole StandFast Wrestling
61 BERMEA, MATHEW Clinton Youth Wrestling
61 Newcomb, Hendrix Prodigy Wrestling
61 Salas, Robert StandFast Wrestling
64 Aranda, Carson Watonga Blaine County Grapplers
64 Cofer, Harrison Piedmont
64 Douglas, Trusten Lee Prodigy Wrestling
64 Gipson, Cayden Woodward
64 Schultheis, Rawlie StandFast Wrestling
64 Simmons, Robert Norman Grappling Club
64 Willms, Kaden Kingfisher
67 Colburn, Ethan Norman Grappling Club
67 Eslick, Bohlin Elgin Grapplers
67 Kline, Jett HBT Grapplers
67 Larman, Jace Division Bell
67 McCurley, Jackson Noble TakeDown Club
67 Pennington, Joseph Chickasha
70 Adams, Jack Piedmont
70 Aguirre, Gabriel Woodward
70 Berry, Eli Prodigy Wrestling
70 Castleberry, Tavin Geary
70 Gather, Aiden Hinton
70 Hart, Jake Perkins
70 Lancaster, Claire Norman Grappling Club
70 Lovelady, Ronnie Noble TakeDown Club
70 Scruggs, Kason Watonga Blaine County Grapplers
70 Stark , Gage Newcastle Youth Wrestling
70 Thompson, Tyce Piedmont
73 Hornberger, Blake Perkins
73 Knight, Noah Chickasha
73 McCray, Martigan Perkins
73 Puebla, Sarahi Lady Outlaws
76 Donnelly, Brody Elgin Grapplers
76 Duffy, Jalen Tulsa North Mabee Stampede Take Down
76 Entz, Zane Hinton
76 Gordon, Brayson Watonga Blaine County Grapplers
76 McGee, Xzavier ERC4
76 Mills, Kolyn Piedmont
76 Satepauhoodle, Damien Anadarko
80 Applebee, Kingston Woodward
80 Carr, Brayden Anadarko
80 Henry, Morgan Chickasha
80 Kline, Huck HBT Grapplers
80 Tucker, Gaberile Geary
85 Adams, Daxton Piedmont
85 Clift, Kalen Norman Grappling Club
85 Lewis, Rosco Prodigy Wrestling
85 Ooton, Kylan Prodigy Wrestling
85 Thrash, Taven Anadarko
90 Cotter, Zachary Team Cotter
90 Foster, Ash Chickasha
90 Keathley, Xavier Perkins
90 Powers, Kellan StandFast Wrestling
90 Robinson, Chase Prodigy Wrestling
90 Silvy, Quinton Prodigy Wrestling
90 Williams, Garrett Division Bell
100 Barnett, Aislin Kingfisher
100 Engles, Trevor Newcastle Youth Wrestling
100 Estep, Kegan Watonga Blaine County Grapplers
100 George, AJ (wiggins) Enid Youth Wrestling
100 Ingram, Kelby Blackwell Wrestling Club
100 Koller, Ethan Norman Grappling Club
100 Leyba, Greysen Division Bell
100 Perkins, Louis Perkins
110 Callahan, Levi Geary
110 Owings, Brady Geary
110 Rinehart, Rylan Newcastle Youth Wrestling
110 Smith, Ryker Weatherford Youth
110 Stanley, Kapri Lady Outlaws
120 Davis, Beau Division Bell
120 Wainscott, Paige Lady Outlaws
131 Goodner, Tessa StandFast Wrestling
HWT Pratt, Oakley Geary
HWT Wood, Trystan Geary
HWT Young, Christian Newcastle Youth Wrestling
Div IV
64 Aranda, Carson Watonga Blaine County Grapplers
64 Douglas, Trusten Lee Prodigy Wrestling
64 Newcomb, Hendrix Prodigy Wrestling
67 Kennedy, Jaxon StandFast Wrestling
67 Larman, Jace Division Bell
67 Luna, Angel Prodigy Wrestling
67 Martinez, Adam Piedmont
67 Thompson, Kyler Watonga Blaine County Grapplers
70 Chambers, Gavin Rebel Wrestling Club
70 Lewis, Dillon Division Bell
70 Newby, Carson Carl Albert Little League
70 Scruggs, Kason Watonga Blaine County Grapplers
70 Smith, Van Prodigy Wrestling
70 Stark , Gage Newcastle Youth Wrestling
70 Stuckey, Brenden Enid Youth Wrestling
70 White, Sam Division Bell
73 Handshy, Brynton StandFast Wrestling
73 Knight, Noah Chickasha
73 Mixay, Brayden Carl Albert Little League
76 Applebee, Ethan Woodward
76 Gordon, Brayson Watonga Blaine County Grapplers
76 Schultheis, Justice StandFast Wrestling
76 Stevens, Cole Division Bell
80 Aguirre, Julio Woodward
80 Enright, Tripp Ironman Wrestling
80 Leyba, Gavin Division Bell
80 Nei, Logan Ironman Wrestling
80 Woolery, Justin Piedmont
84 Gipson, Christian Woodward
84 Ooton, Kylan Prodigy Wrestling
88 Cotter, Zachary Team Cotter
88 Davies, Wesley Ironman Wrestling
88 Maynes, Cade Norman Grappling Club
88 Trostle, Maxwell Rebel Wrestling Club
88 Wright, Hayden Prodigy Wrestling
92 Cooper, Jay Rivers Geary
92 Green, Bryson Prodigy Wrestling
92 Mora, David Rebel Wrestling Club
92 Rios, Trae Moore Lions
92 Rounsaville, Shawn StandFast Wrestling
96 Antuna, Braxten Anadarko
96 Bradford, Jonathan Newcastle Youth Wrestling
96 Longan, CJ Team Longan
96 McClure, Pryce Piedmont
100 FITZGERALD, Tyler 73 Wrestling
100 Owings, Baylor Geary
100 Perkins, Cooper Perkins
100 Price, Jessy Kingfisher
100 Stapleton, Cash Chandler Takedown Club
105 Corbbrey, Kehlan Tulsa North Mabee Stampede Take Down
105 Lamberth, Landin Rebel Wrestling Club
105 Myers, Hunter ERC4
105 Rinehart, Rylan Newcastle Youth Wrestling
105 Vandiver, Brody Enid Youth Wrestling
110 Dunlap, Cole Division Bell
110 Edwards, Chris Noble TakeDown Club
110 Goodblanket, Jaquori Kingfisher
110 Jackson, Daryl Tulsa North Mabee Stampede Take Down
110 RomanNose, Darius Norman Grappling Club
110 Smith, Ryker Weatherford Youth
120 Reyes, Cash StandFast Wrestling
130 Gomez, Julian StandFast Wrestling
130 Goodner, Chance StandFast Wrestling
130 Harrall, Kyle Geary
130 Hayden, Noah Division Bell
130 Kilpatrick, Jantzen Anadarko
140 Carey, Dayton Anadarko
140 Griffin, Tyran Tulsa North Mabee Stampede Take Down
140 Hix, Titan Enid Youth Wrestling
140 Mayabb, Shooter HBT Grapplers
160 Hall, PJ Lady Outlaws
HWT Mendoza, Jack Ironman Wrestling
Div V
80 Corbbrey, Michael Tulsa Blue-T Panthers
86 Furra, Izaiah Tulsa Blue-T Panthers
92 Earwood, Conner Division Bell
98 Yelton, Dakota ERC4
106 Hanna, Mason Ironman Wrestling
106 Henry, Carter Division Bell
106 Roosa, Syhire Prodigy Wrestling
106 Vandiver, Vinny Enid Youth Wrestling
106 Zweifel, Payton Enid Youth Wrestling
113 Clayton, Veagan Pond Creek - Tri County Titans
113 Sharp, Brandon Noble TakeDown Club
119 Auwen, Drew Division Bell
120 Edmondson, Grady Prodigy Wrestling
126 Howell, Bradley Noble TakeDown Club
132 Broderson, Ayden Enid Youth Wrestling
132 Harrison, Brandon Prodigy Wrestling
132 Hayden, Ethan Division Bell
132 Hickman, Beau StandFast Wrestling
132 OHagan, Zac Ironman Wrestling
132 Wohrley, Christopher Norman Grappling Club
140 King, Wyatt Geary
150 Lovejoy, Shane Newcastle Youth Wrestling
155 Taylor, Mason Clinton Youth Wrestling
170 Thomas, Ricky Division Bell
285 Wohrley, Jeremy Norman Grappling Club