Oklahoma Wrestling Begins Here... Login

Kingfisher Open

Div I
37 Gray, Noah Mangum Tigers
37 Wigington, Easton Watonga Blaine County Grapplers
40 Castleberry, Dane Geary
40 Garcia, Addaley Watonga Blaine County Grapplers
40 Rivera , Angelo Mangum Tigers
43 Blair, Ryker Inola Wrestling Club
43 Metcalf, Eli Ironman Wrestling
43 Smith, Rhett Hinton
43 White, Jaxin Anadarko
46 Burnam, Gunner Mangum Tigers
46 Karber, Cooper Piedmont
46 MIller, Cade Geary
46 Nichols, Chance Pawnee Black Bear Wrestling
46 OHagan, Jayse Ironman Wrestling
46 Sharp, Keaton Piedmont
46 Smothers, Michael Hinton
46 Thompson , Kaden Watonga Blaine County Grapplers
49 Chaney, Clint Pond Creek - Tri County Titans
49 Coalson, Raiden Clinton Youth Wrestling
49 Hall, Aidyn Blackwell Wrestling Club
49 Lamborn, Nathan Clinton Youth Wrestling
49 McCarther, Daxon Clinton Youth Wrestling
49 Moses Keenom, TJ Moore Lions
49 RomanNose, Ryker Hinton
52 Parsons, Boston Enid Youth Wrestling
52 Weathers, Skylur Hinton
55 Botone, Blake Anadarko
55 Crain, Tripp Geary
55 Spence, Jack Blackwell Wrestling Club
55 Ward, Lane Blackwell Wrestling Club
60 Crow, Carson Watonga Blaine County Grapplers
60 Scheihing, Grady Watonga Blaine County Grapplers
60 Smith, Liam Watonga Blaine County Grapplers
66 Askey, Phillip Kingfisher
66 Pratt, Jett Geary
66 Spangler, Alex Ironman Wrestling
HWT Adams, Ben Piedmont
Div II
43 Karber, Cooper Piedmont
49 Dickerson, Tyson Blue Devil Wrestling Club
49 Henry, Jackson Piedmont
49 Wigington, Tate Watonga Blaine County Grapplers
49 Wolfe, Kroy Blackwell Wrestling Club
52 Bomhoff, Judah Watonga Blaine County Grapplers
52 Cox, Sammy Watonga Blaine County Grapplers
52 Davis, Slade ERC4
52 Kinder, Calin Piedmont
52 Tomlinson, Christopher StandFast Wrestling
52 Vaughn, Dominic Geary
55 Eldridge, Kelby Blue Devil Wrestling Club
55 Garcia, Alexandra Watonga Blaine County Grapplers
55 Massie, Inman Chandler Takedown Club
55 Thetford, Casen Blue Devil Wrestling Club
58 Choate , Rogan Watonga Blaine County Grapplers
58 Coalson, Everette Clinton Youth Wrestling
58 Conley, Corey Chandler Takedown Club
58 Fry, Stetson Blue Devil Wrestling Club
58 Graham, Jermiah Morrison
58 Lopez, Hector Clinton Youth Wrestling
58 Mitchell, Ryan Mangum Tigers
58 Nix, Liam Piedmont
58 Smith, BlakeLee Hinton
58 Stonecipher, Jack Inola Wrestling Club
58 White, Tommy Anadarko
58 Woods, BJ (Billy Joe) Morrison
61 Burd, Max Weatherford Youth
61 Campbell, Paisley Blue Devil Wrestling Club
61 Guardiola, Antonio Tonkawa Wrestling
61 McLean, Kash Newcastle Youth Wrestling
61 Pearson, Bowen Watonga Blaine County Grapplers
61 Pierce, Kyle Watonga Blaine County Grapplers
64 Brogden, Tucker Hinton
64 Roy, Jaxson Piedmont
64 Wigington, Baylin Watonga Blaine County Grapplers
67 Betancur , Tyler Watonga Blaine County Grapplers
67 Lewis, Wyatt Geary
70 Adams, Ben Piedmont
70 Botone, Manny Anadarko
70 Campbell, Braxton Blue Devil Wrestling Club
70 Richards, Keith Enid Youth Wrestling
70 Woods, Joe Morrison
75 Ballard, Cannon Hinton
75 Lenaburg, Bryer Hinton
75 Magee, Luke Ironman Wrestling
75 Robedeaux, Riggs Morrison
75 Sigala, Fernando Tonkawa Wrestling
83 Metcalf, Noah Ironman Wrestling
90 Warren, Emmitt Morrison
105 Mendoza, Jakob Ironman Wrestling
Div III
58 Betancur , Trey Watonga Blaine County Grapplers
58 Browning, Cale Kingfisher
61 Hazard, Jayden Tonkawa Wrestling
61 Salas, Robert StandFast Wrestling
64 Aranda, Carson Watonga Blaine County Grapplers
64 Kienzle, Krayton Tonkawa Wrestling
64 Willms, Kaden Kingfisher
64 Wright, Jeremy Anadarko
67 Banks, Alana Pond Creek - Tri County Titans
67 Barwick, Lane Pond Creek - Tri County Titans
67 Gipson, Cayden Woodward
67 Hankla, Allan Tonkawa Wrestling
67 Head, Lakyn Blackwell Wrestling Club
67 Owens-Howell, Eli Ironman Wrestling
70 Botone, Manny Anadarko
70 Castleberry, Tavin Geary
70 Ford, Grant Blackwell Wrestling Club
70 Gather, Aiden Hinton
70 Heath, Braden Piedmont
70 Mitchell, Mason Mangum Tigers
70 Scruggs, Kason Watonga Blaine County Grapplers
70 Stark , Gage Newcastle Youth Wrestling
70 Stubblefield, Vann Piedmont
70 Thompson, Tyce Piedmont
70 Ward, Tanner Blackwell Wrestling Club
73 Day, Westin Tonkawa Wrestling
73 Gonzalez, Antonio (JR) Enid Youth Wrestling
73 Lopeman, Carter Tonkawa Wrestling
73 Walters, Kyler Watonga Blaine County Grapplers
73 Wigington, Terner Watonga Blaine County Grapplers
76 Burnam , Lane Mangum Tigers
76 Conley, William Chandler Takedown Club
76 Eldridge, Caden Blue Devil Wrestling Club
76 Gordon, Brayson Watonga Blaine County Grapplers
76 Keeney, Kaiden Blackwell Wrestling Club
76 McCray, Hudson Pawnee Black Bear Wrestling
76 Mills, Kolyn Piedmont
76 Sheppard, Jaxon Watonga Blaine County Grapplers
76 Wallace , Rhyder Mangum Tigers
80 Fry, Hesston Blue Devil Wrestling Club
80 Hey, Braylon Enid Youth Wrestling
80 Morales, Aiden Pawnee Black Bear Wrestling
80 Price , Erika Kingfisher
80 Weinmeister, Camden Kingfisher
85 Adams, Daxton Piedmont
85 Alexander, Shaun Blackwell Wrestling Club
85 Hernandez, Isaac Anadarko
85 Moore, Weston Kingfisher
85 Short, Ryder Blackwell Wrestling Club
85 Thrash, Taven Anadarko
90 Gregg, Conner Blue Devil Wrestling Club
90 Morton, Jamison Morrison
90 Thomason, Bowdy Blackwell Wrestling Club
100 Barnett, Aislin Kingfisher
100 Burke, Jonston Ponca City Kids Wrestling
100 Estep, Kegan Watonga Blaine County Grapplers
100 Komalty, Kade Anadarko
100 Thomsen, Blake Blue Devil Wrestling Club
100 Toler, Adon Inola Wrestling Club
110 Massie, Elijah Chandler Takedown Club
110 Rodebush, Liam Enid Youth Wrestling
120 Widney, Davis Inola Wrestling Club
Div IV
64 Andrews, Ashton Pawnee Black Bear Wrestling
67 Martinez, Adam Piedmont
67 Schultz, Ian Northside Wrestling Academy
70 Thompson, Kyler Watonga Blaine County Grapplers
73 Kelle, Sagan Blackwell Wrestling Club
76 Britt, Deacon Pawnee Black Bear Wrestling
76 Handshy, Brynton StandFast Wrestling
76 Johnson, Kameron Little Axe Takedown Club
80 Eldridge, Jackson Blue Devil Wrestling Club
80 Woolery, Justin Piedmont
84 Coffey, Tate Ponca City Kids Wrestling
84 Davis, Kaden StandFast Wrestling
84 Gray, Landon Chandler Takedown Club
84 Thrash, Taven Anadarko
84 Young, Andrew Blackwell Wrestling Club
88 Gallia, Bradley Watonga Blaine County Grapplers
88 Hernandez, Isaac Anadarko
88 Komalty, David Jr Anadarko
88 Rivera , Alijandro Mangum Tigers
92 Gray, Sonny Ironman Wrestling
92 McLean, Kage Newcastle Youth Wrestling
96 Doiron, Rebel Little Axe Takedown Club
96 Jantz, Jude Piedmont
96 Komalty, Kade Anadarko
100 Banks, Ashton Pond Creek - Tri County Titans
100 Conley, Preston Chandler Takedown Club
105 Antuna, Braxten Anadarko
105 Edgar, Madden Blackwell Wrestling Club
105 Price, Jessy Kingfisher
105 Vandiver, Brody Enid Youth Wrestling
105 Widney, Eli Inola Wrestling Club
120 Burd, Lukas Weatherford Youth
120 Richards, Jasmine Enid Youth Wrestling
130 Richardson, Turner Weatherford Youth
140 Hix, Titan Enid Youth Wrestling
HWT Law, Brodie Stillwater Pioneer - Law
HWT Looper, James Blackwell Wrestling Club
HWT Mendoza, Jack Ironman Wrestling
Div V
89 Burns, Cadyn Perkins
98 Wolfe, Louden Blackwell Wrestling Club
113 Clayton, Veagan Pond Creek - Tri County Titans
113 Vandiver, Vinny Enid Youth Wrestling
120 Floyd, Grant Inola Wrestling Club
132 Peters, Carlotta Geary
140 Martin, James Mangum Tigers
140 Schane, Quentin Newcastle Youth Wrestling
150 Eustace, Whitten Weatherford Youth
162 Jackson, Jacen Jackson Wrestling
175 Herring, Boston Chandler Takedown Club
175 McClure, Rylan Chandler Takedown Club