Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2016-2017

OKWA CENTRAL OPEN REGIONALS   -   Div IV
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

64 1 JACKSON BODINE C StandFast Wrestling
     

67 1 Mason Hanna C Ironman Wrestling

67 2 Boog Jeffries C Ironman Wrestling
     

70 1 Caden Holman C Ironman Wrestling

70 2 Conner Earwood C Division Bell
     

73 1 William Heger C C4 Wrestling Club

73 2 Austin Todd C Putnam City North Youth Wrestling

73 3 Maurio Acosta C OKC Dream Center Warriors
     

**

76 1 Eli Kirk C Bluejay Pride Wrestling

**

76 2 Cade Carter C Ironman Wrestling

**

76 3 Kayne Smallwood C Norman Grappling Club

**

76 4 Jamison Williams C Ironman Wrestling

76 5 Dalton Lewis C Division Bell

76 6 Kaiden Harrison C Carl Albert Little League
     

80 1 Grant Gober C Division Bell

80 2 Conner Knapp C C4 Wrestling Club

80 3 Hayden Flaherty C StandFast Wrestling

80 4 Allyn Orndorff C Bluejay Pride Wrestling

80 5 Isaac Grant C Division Bell
     

**

84 1 Jake Mccain C StandFast Wrestling

**

84 2 Jazen Brown C Ironman Wrestling

**

84 3 Joe Fixico C Division Bell

**

84 4 Jordan Podest C Division Bell

84 5 Beau Murphy C Ironman Wrestling

84 6 Bradley Howell C Noble TakeDown Club

84 7 Zac OHagan C Ironman Wrestling

84 8 Carter Henry C Division Bell
     

**

88 1 Quentin Schane C Newcastle Youth Wrestling

**

88 2 Julian Stone C Division Bell

**

88 3 Kyler Alley C Ironman Wrestling

**

88 4 Joseph Hays C Division Bell

88 5 Tyrelle Vivier Delete

88 6 Jaiden Longan C StandFast Wrestling
     

92 1 Christopher Wohrley C Norman Grappling Club

92 2 Seoni Phipps C Jr. Patriots
     

**

96 1 Shaun Muse C Ironman Wrestling

**

96 2 Micheal Jarvinien C StandFast Wrestling

**

96 3 Ethan Hayden C Division Bell

**

96 4 Mykel McDonald C Norman Grappling Club

96 5 Riley Jansing C StandFast Wrestling

96 6 Taylor Tomlin C StandFast Wrestling

96 7 Jarron Allen C Carl Albert Little League

96 8 Johnathan Ruiz Delete
     

**

100 1 KJ Evans C StandFast Wrestling

**

100 2 Austin Gonzales C Ironman Wrestling

**

100 3 Ethan Beloncik C StandFast Wrestling

**

100 4 Benjamin Huntley C Norman Grappling Club

100 5 Isaiah Matanane C Division Bell

100 6 Boston Powell C StandFast Wrestling

100 7 Issac Jones C OKC Dream Center Warriors

100 8 Max Rinehart C Newcastle Youth Wrestling
     

105 1 Ryan Huntley C Norman Grappling Club

105 2 Nicholas Denson C OKC Dream Center Warriors

105 3 Blake Johnson C Newcastle Youth Wrestling

105 4 Jesse Tisdell C Ironman Wrestling
     

**

110 1 Nathan Harjo C Division Bell

**

110 2 Chadlee Humphries C Division Bell

**

110 3 Kaleb Holtsoi C Jr. Patriots

**

110 4 Ruben Reyes C Division Bell

110 5 Lance Eubanks C Norman Grappling Club

110 6 Micah Hooks C Division Bell
     

**

120 1 Ricky Thomas C Division Bell

**

120 2 Angel Seone C OKC Dream Center Warriors

**

120 3 Jose Mendoza Delete

**

120 4 Jeremy Wohrley C Norman Grappling Club

120 5 Trevor Hand C Norman Grappling Club

120 6 William Burnett Delete

120 7 Diana Hernandez Delete
     

130 1 Aydin Matanane C Norman Grappling Club

130 2 Peyton Bryant C Ironman Wrestling

130 3 Wyland Hargrove C Division Bell

130 4 Taylor Joy C Jr. Patriots
     

140 1 Coal Maddison C Team Guthrie Youth Wrestling

140 2 Cole Carroll C Carroll - Independent

140 3 Jeremiah Barkus Delete

140 4 Tashae Watley Delete
     

160 1 Brezlyn Hightower C Ironman Wrestling

160 2 Elijah Kouri C OKC Dream Center Warriors

160 3 Angel Acosta C OKC Dream Center Warriors

160 4 Ryan Sigler C C4 Wrestling Club
     

**

HWT 1 Lane Parks C C4 Wrestling Club

**

HWT 2 Keith Burk C Ironman Wrestling

**

HWT 3 Santana Mathis Delete

**

HWT 4 Quintan Ringwald C OKC Dream Center Warriors

HWT 5 Luis Tapia C OKC Dream Center Warriors

HWT 6 Joseph Denton C OKC Dream Center Warriors

HWT 7 Cade Eichor C StandFast Wrestling
OKWA