Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2016-2017

OKWA NORTHWEST OPEN REGIONALS   -   Div IV
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

64 1 Cadyn Burns NW Perkins
     

67 1 Matthew Patton NW SKIATOOK BULLDOG WRESTLING
     

70 1 Wyatt Miller NW Chandler Takedown Club

70 2 Levi Garrett NW SKIATOOK BULLDOG WRESTLING

70 3 LOREN MCCLAIN NW Tulsa North Mabee Stampede Take Down
     

**

73 1 Sam Slagle NW TULSA BLUE T XTREME

**

73 2 Ethan Freer NW Enid Youth Wrestling

**

73 3 XANDER DUNN NW Okmulgee Wrestling Club

**

73 4 Rachel Burns NW Perkins

73 5 Tucker Watson NW Henryetta Knights Wrestling

73 6 Eugene Williams NW Perkins
     

76 1 Angel Tiscareno NW Perry Youth Wrestling

76 2 Jason Powders NW Henryetta Knights Wrestling

76 3 John Fohey NW SKIATOOK BULLDOG WRESTLING
     

80 1 Ryker Agee NW Blackwell Wrestling Club

80 2 Veagan Clayton NW Pond Creek - Tri County Titans

80 3 Kayden Trahan NW Pond Creek - Tri County Titans

80 4 Ryck Quillen NW Pawhuska
     

84 1 Jayden Alexander NW TULSA BLUE T XTREME

84 2 Jaxon Ward NW SKIATOOK BULLDOG WRESTLING

84 3 Jarrett Penn NW Chandler Takedown Club

84 4 Eric Olenberger NW Bartlesville Wrestling Club
     

**

88 1 Jaxen Wright NW Henryetta Knights Wrestling

**

88 2 Riley ORourke NW SKIATOOK BULLDOG WRESTLING

**

88 3 Kaiden Ailey NW Blackwell Wrestling Club

**

88 4 Rocky Woods NW Morrison

88 5 Cortez McKight NW TULSA BLUE T XTREME

88 6 David Pegg NW Morrison

88 7 Noah Roberts NW Pawnee Black Bear Wrestling
     

92 1 Dominick Rortina NW Enid Youth Wrestling

92 2 Chase Massie NW Chandler Takedown Club

92 3 Jackson Truesdale NW Perkins

92 4 William Phipps NW Perkins
     

**

96 1 Jace Woodrow NW SKIATOOK BULLDOG WRESTLING

**

96 2 ZANE CAMPBELL NW Okmulgee Wrestling Club

**

96 3 Jace Thompson NW Newkirk

**

96 4 Grant Wells NW SKIATOOK BULLDOG WRESTLING

96 5 DANIEL VAZQUEZ NW Okmulgee Wrestling Club

96 6 Rich Hart NW Perkins
     

100 1 Rayden Agee NW Blackwell Wrestling Club

100 2 Daxton Edwards NW Perkins

100 3 Joshua McFee NW Perkins

100 4 Ethan Buller NW Enid Youth Wrestling
     

105 1 Issac Long NW Barnsdall

105 2 Quinn Phipps NW Perkins
     

110 1 Christian Mora NW Blackwell Wrestling Club

110 2 Kolby Looper NW Blackwell Wrestling Club

110 3 Blake Davis NW Perkins

110 4 Rylie Eisele NW Enid Youth Wrestling

110 5 Trevor Freeman NW TFW
     

120 1 Duke McGill NW Bartlesville Wrestling Club

120 2 Trinit Zwifil NW Enid Youth Wrestling

120 3 Madison Byroads NW Henryetta Knights Wrestling

120 4 Madison Rortina NW Enid Youth Wrestling
     

130 1 Quan Minor NW Tulsa North Mabee Stampede Take Down

130 2 Chris Moulin NW TULSA BLUE T XTREME

130 3 James Newman NW Newkirk
     

140 1 Jace Reed NW Elite Wrestling Academy
     

**

160 1 Lesharo Wildcat NW Pawhuska

**

160 2 Joshua Ramsey NW Blackwell Wrestling Club

**

160 3 Jesse Carr NW Pawhuska

**

160 4 Gabe Cooper NW Perkins

160 5 Gavin Barbee NW Tulsa North Mabee Stampede Take Down

160 6 Jeremiah Deford NW TULSA BLUE T XTREME
     

**

HWT 1 Eryk Ford NW Enid Youth Wrestling

**

HWT 2 BRENDAN MCCALL NW Okmulgee Wrestling Club

**

HWT 3 Tieler Cummings NW Henryetta Knights Wrestling

**

HWT 4 Chris Boyd NW TULSA BLUE T XTREME

HWT 5 Connor Leib NW Pawnee Black Bear Wrestling

HWT 6 Bryson Austin NW TULSA BLUE T XTREME

HWT 7 Brock Chadwick NW TULSA BLUE T XTREME
OKWA