Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2016-2017

NEWCASTLE OPEN   -   Div IV
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

64 1 JACKSON BODINE C StandFast Wrestling

64 2 Kaiden Castro C Matrix-Castro

64 3 Trent Atkinson C Newcastle Youth Wrestling
     

67 1 Boog Jeffries C Ironman Wrestling
     

70 1 Ryan Fuller S Guymon Wrestling Club

70 2 Chandler Dockery C Ironman Wrestling
     

73 1 Caden Holman C Ironman Wrestling

73 2 Hunter Hollingsworth C Ironman Wrestling

73 3 Gant Browning S Kingfisher

73 4 Austin Todd C Putnam City North Youth Wrestling
     

76 1 Kaden Wallace C Moore Lions

76 2 Kayne Smallwood C Norman Grappling Club

76 3 Jamison Williams C Ironman Wrestling

76 4 Peyton Hand C Ironman Wrestling
     

80 1 Hayden Flaherty C StandFast Wrestling

80 2 Kaden Hinson C Moore Lions

80 3 ShelMon Bennett C Team of Two

80 4 Cade Carter C Ironman Wrestling
     

84 1 Beau Murphy C Ironman Wrestling

84 2 Speedy Walden C Ironman Wrestling

84 3 Dylan Steely C Moore Lions

84 4 Jarrett Penn NW Chandler Takedown Club
     

88 1 Quentin Schane C Newcastle Youth Wrestling

88 2 Alvis Bryson S Weatherford Youth
     

92 1 Christopher Wohrley C Norman Grappling Club

92 2 Kyler Alley C Ironman Wrestling

92 3 Daniel Stephens C Moore Lions
     

96 1 Micheal Jarvinien C StandFast Wrestling

96 2 Isaac Long S Kingfisher

96 3 Riley Jansing C StandFast Wrestling

96 4 Hayden Archey C Newcastle Youth Wrestling
     

**

100 1 KJ Evans C StandFast Wrestling

**

100 2 Ethan Beloncik C StandFast Wrestling

**

100 3 Mykel McDonald C Norman Grappling Club

**

100 4 Boston Powell C StandFast Wrestling
     

**

105 1 Jesse Tisdell C Ironman Wrestling

**

105 2 Austin Gonzales C Ironman Wrestling

**

105 3 Kaleb Holtsoi C Jr. Patriots

**

105 4 Kale Visnieski S Weatherford Youth
     

120 1 Angel Lee S Weatherford Youth

120 2 Trevor Hand C Norman Grappling Club

120 3 Brant Nave C Newcastle Youth Wrestling

120 4 Jeremy Wohrley C Norman Grappling Club
     

130 1 Aydin Matanane C Norman Grappling Club

130 2 Xander Mia C Moore Lions

130 3 Landen Brumley C Moore Lions
     

140 1 Addyson Lindsey C Norman Grappling Club

140 2 BRADY RILLEMA C Lexington TDC
     

HWT 1 Keith Burk C Ironman Wrestling

HWT 2 Luis Tapia C OKC Dream Center Warriors

HWT 3 Ryan Sigler C C4 Wrestling Club

HWT 4 Joseph Denton C OKC Dream Center Warriors
OKWA