Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2016-2017

IRONMAN CLASSIC   -   Div IV
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

67 1 Mason Hanna C Ironman Wrestling

67 2 Boog Jeffries C Ironman Wrestling

67 3 Moved to Team Muhammad - Independent CENTRAL
     

**

70 1 Hunter Hollingsworth C Ironman Wrestling

**

70 2 Aidan Folland S Elgin Grapplers

**

70 3 Conner Earwood C Division Bell

**

70 4 Ryan Fuller S Guymon Wrestling Club
     

73 1 Caden Holman C Ironman Wrestling

73 2 Austin Todd C Putnam City North Youth Wrestling

73 3 Harley Wood C Team Guthrie Youth Wrestling

73 4 Wyatt Miller NW Chandler Takedown Club
     

**

76 1 Rye Henley C StandFast Wrestling

**

76 2 Caison Muncrief S Chickasha

**

76 3 Cade Carter C Ironman Wrestling

**

76 4 Kaden Wallace C Moore Lions
     

**

80 1 Grant Gober C Division Bell

**

80 2 Kaden Hinson C Moore Lions

**

80 3 Cole Olguin C Ironman Wrestling

**

80 4 Richard Lugo S Burns Flat Renegade Eagles
     

**

84 1 Speedy Walden C Ironman Wrestling

**

84 2 Jordan Podest C Division Bell

**

84 3 Joseph Hays C Division Bell

**

84 4 Dylan Steely C Moore Lions
     

88 1 Joe Fixico C Division Bell

88 2 Chase Massie NW Chandler Takedown Club

88 3 Quentin Schane C Newcastle Youth Wrestling

88 4 Colby Wilder C Team Guthrie Youth Wrestling
     

92 1 Julian Stone C Division Bell

92 2 Christopher Wohrley C Norman Grappling Club

92 3 Kyler Alley C Ironman Wrestling

92 4 Daniel Stephens C Moore Lions
     

**

96 1 Kobe Smith C StandFast Wrestling

**

96 2 Riley Jansing C StandFast Wrestling

**

96 3 Micheal Jarvinien C StandFast Wrestling

**

96 4 Ethan Hayden C Division Bell
     

**

100 1 Ethan Beloncik C StandFast Wrestling

**

100 2 Isaiah Matanane C Division Bell

**

100 3 Mykel McDonald C Norman Grappling Club

**

100 4 Nicholas Denson C OKC Dream Center Warriors
     

**

105 1 Kaleb Holtsoi C Jr. Patriots

**

105 2 Quinn Phipps NW Perkins

**

105 3 Evan Donaldson S Burns Flat Renegade Eagles

**

105 4 Joshua McFee NW Perkins
     

110 1 Nathan Harjo C Division Bell

110 2 Austin Gonzales C Ironman Wrestling

110 3 Chadlee Humphries C Division Bell

110 4 Enedino Mendoza S Burns Flat Renegade Eagles
     

120 1 Ricky Thomas C Division Bell

120 2 Dylan Moman C Ironman Wrestling

120 3 Jeremy Wohrley C Norman Grappling Club
     

130 1 Hayden Hillyer S Woodward

130 2 Logan Cash S TYP Wrestling

130 3 Peyton Bryant C Ironman Wrestling

130 4 Landen Brumley C Moore Lions
     

140 1 Cole Carroll C Edmond North JH

140 2 Bryce Dougherty S Chickasha

140 3 Luke Schneberger S Burns Flat Renegade Eagles

140 4 L. J. Mason S Burns Flat Renegade Eagles
     

HWT 1 Brezlyn Hightower C Ironman Wrestling

HWT 2 Luis Tapia C OKC Dream Center Warriors

HWT 3 Logan Mcclelland S TYP Wrestling
OKWA