Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2016-2017

JON COWAN PIRATE OPEN   -   Div IV
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

64 1 Zane Donley NE Vinita Kids Wrestling

64 2 Simmeon Bond NE MCCURTAIN TAKEDOWN
     

67 1 Matthew Patton NW SKIATOOK BULLDOG WRESTLING

67 2 Jacetyn Dempsey NE Locust Grove (Pirate Wrestling)

67 3 Canyon Curtis NE Collinsville Cardinal Wrestling
     

70 1 Jackson Willingham NE Warriors Wrestling

70 2 Mason Duke NE Sallisaw Takedown Club

70 3 Matthew Manley NE Salina Wrestling Club (SWC)

70 4 Zane Vaughn NE Mcalester Wrestling
     

73 1 Bradley Vanblaricom NE Mcalester Wrestling

73 2 Lane Foutch-Atchley NE Locust Grove (Pirate Wrestling)

73 3 Tanner Winesburg NE Vinita Kids Wrestling

73 4 Jaxson Cash NE Warner Eagle Wrestling Club
     

76 1 Kolton Berry NE Fort Gibson Tiger Wrestling
     

80 1 Xander Torix NE Warner Eagle Wrestling Club

80 2 Jackson Doornbos OS Iron Deuces Wrestling Club
     

84 1 Blake Hurt NE R.A.W.
     

88 1 Brock Roberts NE R.A.W.
     

**

92 1 tyler Holmes OS Iron Deuces Wrestling Club

**

92 2 Ty Vinson NE Warner Eagle Wrestling Club

**

92 3 Joshua Gesell NE Grove Takedown Club
     

96 1 Caiden Porter NW Ochelata Renegade Wrestling
     

100 1 Zach Prince NE Vinita Kids Wrestling

100 2 JORDAN ROLLINGS NE East Tulsa Cardinals
     

105 1 Noah Collins NE Warner Eagle Wrestling Club

105 2 Kaden Murray NE Jay Wrestling Club

105 3 Garrett Owen NE Wagoner Takedown Club

105 4 Sawyer Richardson NE Vinita Kids Wrestling
     

110 1 Pason Dotson NE Sallisaw Takedown Club

110 2 Ezra Ballinger NE NOAH

110 3 Aaron Gones NE Locust Grove (Pirate Wrestling)

110 4 Kirby Wilcox NE Jay Wrestling Club
     

120 1 Jesse Remington NE Locust Grove (Pirate Wrestling)

120 2 Jonathon Shatto NE Locust Grove (Pirate Wrestling)

120 3 Cullen Jones NE NOAH
     

130 1 Trenton Cole NE Warriors Wrestling
     

140 1 Jesse Arnall NE Grove Takedown Club

140 2 Blair Chancellor NE Locust Grove (Pirate Wrestling)

140 3 Landen Plumlee NE Bixby Wrestling Club

140 4 Aidan Sauer NE Vinita Kids Wrestling
     

160 1 Dakota Monk NE Locust Grove (Pirate Wrestling)

160 2 Steven Taylor OS Iron Deuces Wrestling Club
     

HWT 1 Jonah Marshall NE Checotah Matcats

HWT 2 BRENDAN MCCALL NW Okmulgee Wrestling Club

HWT 3 Braxton Birch NE Bixby Wrestling Club
OKWA