Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2016-2017

OKWA CENTRAL OPEN REGIONALS   -   Div III
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

52 1 Blake Thomas C Prodigy Wrestling

52 2 Evan Colbert C StandFast Wrestling
     

55 1 Brynton Handshy C C4 Wrestling Club
     

58 1 Bryson Hand C Ironman Wrestling

58 2 Brayden Mixay C Carl Albert Little League
     

61 1 Cash Donnell C StandFast Wrestling
     

**

64 1 Cash Holman C Ironman Wrestling

**

64 2 Daniel Prior C Noble TakeDown Club

**

64 3 NIKO GONZALEZ C El Reno

**

64 4 Kaiden Castro C StandFast Wrestling

64 5 Tristan Owens C OKC Dream Center Warriors

64 6 Santiago Jaramillo C OKC Dream Center Warriors

64 7 Hayden Vickery C Norman Grappling Club
     

**

67 1 Elijah J Muhammad C OKCWC

**

67 2 Mason Knight C StandFast Wrestling

**

67 3 KOLTON MULLINGS C El Reno

**

67 4 Jackson Mejia C Norman Grappling Club

67 5 Dane Wiyninger C OKC Dream Center Warriors

67 6 Paden Alexander C Putnam City North Youth Wrestling

67 7 Colton Bradley C Newcastle Youth Wrestling
     

70 1 Ian Newell C StandFast Wrestling

70 2 Drew Auwen C Division Bell

70 3 Masyn Matanane C Norman Grappling Club

70 4 Kannon Ooton C Jr. Patriots

70 5 Derek Rucker C Jr. Patriots
     

73 1 James Brooks C C4 Wrestling Club

73 2 Brandon Sharp C Noble TakeDown Club

73 3 Riley Day C StandFast Wrestling

73 4 David Hixson C Carl Albert Little League
     

76 1 Zylan Johnson C Division Bell

76 2 Klaribel Kirk C Bluejay Pride Wrestling

76 3 Jacob Wehba C StandFast Wrestling

76 4 Elo Orozco C Putnam City North Youth Wrestling
     

80 1 Kenison Rogers C StandFast Wrestling

80 2 Grady Lesperance C El Reno

80 3 Cohen McCausey C OKC Dream Center Warriors

80 4 Steven Lamar-Truelove C Jr. Patriots
     

**

85 1 Beau Hickman C C4 Wrestling Club

**

85 2 Jared Law C El Reno

**

85 3 Noah Hayden C Division Bell

**

85 4 Dulaney Barrett C El Reno

85 5 Ayden Sweet C StandFast Wrestling

85 6 Andress Vara C Jr. Patriots
     

90 1 Wyatt Cargill C StandFast Wrestling

90 2 Aiden Tollison C Carl Albert Little League

90 3 Justin (Chase) Sumrall C Noble TakeDown Club

90 4 Aiden Weatherly C El Reno
     

100 1 Ryan Gooch C Putnam City North Youth Wrestling

100 2 Kavyne Orr C Jr. Patriots

100 3 Deagan Bennett C Carl Albert Little League

100 4 Joseph Martinez III C Jr. Patriots
     

**

110 1 Shane Lovejoy C Newcastle Youth Wrestling

**

110 2 Koby Wesley C C4 Wrestling Club

**

110 3 Tanner Fallwell C Norman Grappling Club

**

110 4 Larry Cole C Norman Grappling Club

110 5 Chance Montgomery C Noble TakeDown Club

110 6 Landon Rogers C Putnam City North Youth Wrestling
     

120 1 Gionni Journey C OKC Dream Center Warriors

120 2 Terence Carter C Carl Albert Little League
     

131 1 Kamron Jackson C Putnam City North Youth Wrestling

131 2 Sy Phipps C Jr. Patriots

131 3 Dustin Sheilds C OKC Dream Center Warriors
     

HWT 1 Kai Campbell C Newcastle Youth Wrestling

HWT 2 Antonio Orquiz C OKC Dream Center Warriors

HWT 3 Eric Parker C El Reno

HWT 4 Blade McIntosh C Norman Grappling Club
OKWA