Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2016-2017

OKWA SOUTHERN OPEN REGIONALS   -   Div III
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

52 1 Canaan Brummett S Chickasha

52 2 Gage Harris S Shawnee Takedown Club

52 3 Cade Boecker S Blue Devil Wrestling Club
     

58 1 Bryson Rasnic S Hinton

58 2 Jason Overtruff S Kingfisher
     

61 1 Hunter Jackson S Elgin Grapplers

61 2 Aidan Kramer S Weatherford Youth

61 3 Dakota Cox S Watonga Blaine County Grapplers

61 4 Colton Chambers S Shawnee Takedown Club

61 5 Tuff Burnney S Chickasha
     

64 1 CHRISTIAN BERMEA S Clinton Youth Wrestling

64 2 David Black S Watonga Blaine County Grapplers
     

67 1 Jagor Turner S Hinton

67 2 Dylan Bratt S Chickasha

67 3 Denver Patzack S Wilburton Takedown Club
     

70 1 Dakota Dahlenburg S Hinton

70 2 Trenton McCune S Shawnee Takedown Club

70 3 Shilynn Fenton S Guymon Wrestling Club

70 4 Harley Ward S Wilburton Takedown Club
     

73 1 Chris Garcia S Watonga Blaine County Grapplers

73 2 Chicago Herron S Shawnee Takedown Club

73 3 Shelton Townsend S Shawnee Takedown Club

73 4 Delbert Applebee S Woodward
     

**

76 1 Hunter Davidson(Yeaky) S Geary

**

76 2 Zane Givens S Shawnee Takedown Club

**

76 3 Hunter Myers S Chickasha

**

76 4 Korbin Ortiz S Elgin Grapplers

76 5 Marcos Madara S Woodward

76 6 Isaiah McDow S Clinton Youth Wrestling
     

**

80 1 Jessiah Baeza S Woodward

**

80 2 Turner Richardson S Weatherford Youth

**

80 3 Camden Lapiere S Elgin Grapplers

**

80 4 Brayden Garrison S Guymon Wrestling Club

80 5 Braden DeShazer S Clinton Youth Wrestling
     

**

85 1 Kyle Harrall S Geary

**

85 2 Jory Garrett S Elgin Grapplers

**

85 3 Colin Hart S Elgin Grapplers

**

85 4 Braydon Miller S Woodward

85 5 Logan Clark S Watonga Blaine County Grapplers

85 6 Jackson Blackburn S Piedmont
     

90 1 Brayden Dougherty S Chickasha

90 2 Spencer Davidson S Geary

90 3 Langston Pratt S Geary

90 4 ALEXANDER MUSICK S Clinton Youth Wrestling

90 5 Kaiden Eden S Anadarko
     

**

100 1 Cash Jennings S Weatherford Youth

**

100 2 Colyn Donnelly S Elgin Grapplers

**

100 3 Malachi Lorne S Clinton Youth Wrestling

**

100 4 Jake Wright S Hinton

100 5 rusty paxton S Wilburton Takedown Club

100 6 Denton Keel S Shawnee Takedown Club
     

110 1 George Tahdooahnippah S Elgin Grapplers

110 2 Dominic Frizzell S Shawnee Takedown Club

110 3 Kyleigh Bearbow S Anadarko
     

120 1 Jace Williams S Elgin Grapplers

120 2 Larynz Spottedwolf S Clinton Youth Wrestling

120 3 Grayson Maley S Clinton Youth Wrestling
     

131 1 Shay Spencer S Elgin Grapplers

131 2 Samuel Lindsey S Blue Devil Wrestling Club
     

HWT 1 Trae Kibble S Elgin Grapplers
OKWA