Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2016-2017

OKWA NORTHWEST OPEN REGIONALS   -   Div III
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

52 1 Kevin West NW Tonkawa Wrestling
     

55 1 Christopher Kiser NW Team Shute

55 2 Teric Hussaini NW TULSA BLUE T XTREME

55 3 Brody (Apple) James NW Mojo Grappling

55 4 Robin Moorman NW Morrison
     

58 1 Gabe Fleece NW Enid Youth Wrestling

58 2 Cole Younger NW SKIATOOK BULLDOG WRESTLING
     

61 1 Cole Smith NW SKIATOOK BULLDOG WRESTLING

61 2 Brady Oldfield NW Newkirk

61 3 NATHAN HANER NW Okmulgee Wrestling Club

61 4 Tanner (Apple) James NW Mojo Grappling
     

64 1 Brandyn Franklin NW Tulsa North Mabee Stampede Take Down

64 2 Nate Phipps NW Perkins

64 3 Wyatt Ervin NW Enid Youth Wrestling
     

**

67 1 Michael Corbbrey NW Tulsa North Mabee Stampede Take Down

**

67 2 Easton Olenberger NW Bartlesville Wrestling Club

**

67 3 Colton Mills NW Newkirk

**

67 4 Kayla Alexander NW TULSA BLUE T XTREME

67 5 Izaiah Furra NW TULSA BLUE T XTREME

67 6 Kyson Hasselbring NW Newkirk

67 7 Samuel Plummer NW Perkins
     

70 1 Louden Wolfe NW Blackwell Wrestling Club

70 2 Cameron Kiser NW Team Shute

70 3 Payton Head NW Blackwell Wrestling Club

70 4 Jimmy Swenson NW Team Shute

70 5 Lane Looper NW Blackwell Wrestling Club
     

**

73 1 Ethan Pappan NW Team Shute

**

73 2 Cooper Sofian NW Barnsdall

**

73 3 Caleb Pittman NW Morrison

**

73 4 Jackson Frank NW Chandler Takedown Club

73 5 Cash Faulkner NW Henryetta Knights Wrestling

73 6 Ian Long NW Barnsdall
     

76 1 Landon Beliel NW Blackwell Wrestling Club

76 2 Ethan Ware NW Pawnee Black Bear Wrestling

76 3 Braxton England NW Henryetta Knights Wrestling

76 4 Cale Cornett NW Barnsdall
     

80 1 Braden Perciful NW Team Shute

80 2 Steven Brooks NW Enid Youth Wrestling

80 3 Andrew Kukuk NW Perry Youth Wrestling
     

85 1 Laker Ingram NW Blackwell Wrestling Club

85 2 Easton Malone NW Barnsdall

85 3 Eli Pappan NW Team Shute

85 4 Tayler Hamric NW Henryetta Knights Wrestling

85 5 Vinny Vandiver NW Enid Youth Wrestling
     

**

90 1 Ali McCoy NW TULSA BLUE T XTREME

**

90 2 Jason Osgood NW Blackwell Wrestling Club

**

90 3 Payton Zweifel NW Enid Youth Wrestling

**

90 4 Erik Wilson NW Barnsdall

90 5 Kyson Thiel NW Newkirk

90 6 John Schuermann NW Pawnee Black Bear Wrestling
     

100 1 Kruz Goff NW Blackwell Wrestling Club

100 2 Caiden Porter NW Ochelata Renegade Wrestling

100 3 Kellen Fry NW Morrison

100 4 David Cooper NW Bartlesville Wrestling Club
     

110 1 aryn Johnson NW Tulsa McClain Pin-King All Stars

110 2 Brohk Townley NW Elite Wrestling Academy

110 3 Cayden Adams NW Barnsdall
     

120 1 TAYZEN CUMMINGS NW Henryetta Knights Wrestling

120 2 Riley Okerson NW Henryetta Knights Wrestling
     

HWT 1 Micheal Johnson NW Tulsa McClain Pin-King All Stars

HWT 2 James Whitney NW Henryetta Knights Wrestling
OKWA