Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2016-2017

SALINA WILDCAT NOVICE   -   Div III
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

55 1 Chaston Bouman NE NOAH

55 2 Collier Buck OS Iron Deuces Wrestling Club

55 3 Sorenson Crenshaw OS Rogers Iron Wrestling
     

58 1 Brice Goforth NE Wagoner Takedown Club

58 2 Jarret Graves NE Salina Wrestling Club (SWC)

58 3 Rylin Bradley NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

61 1 miguel hope NE Muskogee Rougher Wrestling

61 2 Keegan Bradley NE Salina Wrestling Club (SWC)

61 3 Teague Easley OS Iron Deuces Wrestling Club

61 4 Jonah Bruyere OS Rogers Iron Wrestling
     

64 1 Ben Daniels NW TULSA BLUE T XTREME

64 2 Kenadee Thomas NE Locust Grove (Pirate Wrestling)

64 3 Merrick Woods OS Iron Deuces Wrestling Club

64 4 Bella Toops NE Inola Wrestling Club
     

**

67 1 Kayla Alexander NW TULSA BLUE T XTREME

**

67 2 Jonah Blu Ryan NE Locust Grove (Pirate Wrestling)

**

67 3 Ryan Swain OS Rogers Iron Wrestling
     

70 1 Sonny Bullett NE Kansas Wrestling Club

70 2 Hayden Holt NE TEAM TULSA

70 3 Havoc Crenshaw OS Rogers Iron Wrestling
     

73 1 Kagen foster NE Mcalester Wrestling

73 2 Alex Rider NE Stilwell Youth Wrestling

73 3 Coleman Burrow NE Team Burrow

73 4 Luke Clifton NE Mcalester Wrestling
     

76 1 Bode Butler OS Iron Deuces Wrestling Club
     

80 1 Peighton Mullins NE Muskogee Rougher Wrestling

80 2 Gage Wilcox NE Jay Wrestling Club
     

85 1 Tristan Widney NE Inola Wrestling Club

85 2 Gunner Huffman NE Vinita Kids Wrestling

85 3 KADEN HUXTABLE NE Vinita Kids Wrestling
     

90 1 Gavin Swain OS Rogers Iron Wrestling

90 2 Jude Ballinger NE NOAH
     

**

100 1 tye merrill NE Grove Takedown Club

**

100 2 Joseph Robbins NE Salina Wrestling Club (SWC)

**

100 3 Braydan Robinson NE Checotah Matcats

**

100 4 Chad Adams NE Locust Grove (Pirate Wrestling)
     

110 1 Colton Keith NE Vinita Kids Wrestling
     

120 1 Dylan Allen NE Vinita Kids Wrestling
     

131 1 Alex Derwin OS Iron Deuces Wrestling Club

131 2 Jackson Taylor OS Iron Deuces Wrestling Club

131 3 Gavin Stout NE Locust Grove (Pirate Wrestling)
     

HWT 1 Brandon Clowers NE Vinita Kids Wrestling

HWT 2 JESSINA SMITH NE East Tulsa Cardinals
OKWA