Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2016-2017

SKIATOOK BULLDOG NOVICE   -   Div III
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

52 1 Chaston Bouman NE NOAH
     

58 1 Carl (Remy) Martin NE Morris Eagles Wrestling Club
     

**

61 1 Hudson Beckley NE NOAH

**

61 2 Joseph Ford NE R.A.W.

**

61 3 Keegan Bradley NE Salina Wrestling Club (SWC)

**

61 4 Cole Younger NW SKIATOOK BULLDOG WRESTLING
     

64 1 Brandyn Franklin NW Tulsa North Mabee Stampede Take Down

64 2 Dakota Morgan NE Grove Takedown Club

64 3 Michael Becker NW TULSA BLUE T XTREME

64 4 Zoie Reed NE Sallisaw Takedown Club
     

**

67 1 Toby Shipman NE TEAM TULSA

**

67 2 Connor Marshall NE TEAM TULSA

**

67 3 Izaiah Furra NW TULSA BLUE T XTREME

**

67 4 Jaydon Casey NE Checotah Matcats
     

70 1 Kasen Elam NE TEAM TULSA

70 2 Hayden Holt NE TEAM TULSA

70 3 Isaac Valencia NE Collinsville Cardinal Wrestling
     

**

73 1 Coleman Burrow NE Team Burrow

**

73 2 Cash Faulkner NW Henryetta Knights Wrestling

**

73 3 Triston Teague NW SKIATOOK BULLDOG WRESTLING

**

73 4 Ayden Wade NE Bixby Wrestling Club
     

**

76 1 Ethan Ware NW Pawnee Black Bear Wrestling

**

76 2 Braxton England NW Henryetta Knights Wrestling

**

76 3 Christopher Todd NE R.A.W.

**

76 4 Van Sperry NW Henryetta Knights Wrestling
     

80 1 Seth Friday NE Jenks Youth Wrestling

80 2 Colton Holland NE R.A.W.

80 3 Elias James Moreno NW Henryetta Knights Wrestling
     

85 1 Sam Padilla NE Grove Takedown Club

85 2 Wyatt Slover NE Miami Wardog Youth Wrestling
     

90 1 Hudson Neafus NE Fort Gibson Tiger Wrestling

90 2 Sydney Sapulpa NW SKIATOOK BULLDOG WRESTLING

90 3 Tucker Wyatt Alan Koch NE TEAM TULSA
     

**

100 1 tye merrill NE Grove Takedown Club

**

100 2 Braydan Robinson NE Checotah Matcats

**

100 3 David Cooper NW Bartlesville Wrestling Club

**

100 4 AZREAL SMITH NE East Tulsa Cardinals
     

110 1 Adam Haney S Durant Lions

110 2 David Snider NE Miami Wardog Youth Wrestling

110 3 Cooper Hall S Durant Lions
     

120 1 TAYZEN CUMMINGS NW Henryetta Knights Wrestling

120 2 Riley Okerson NW Henryetta Knights Wrestling

120 3 Jerad Skinner NW Henryetta Knights Wrestling
     

131 1 Brodie ''BRODOZER'' Law NW Stillwater Pioneer - Law

131 2 Felicity Burden NW Henryetta Knights Wrestling
     

HWT 1 Jett Hanlin NE Morris Eagles Wrestling Club

HWT 2 James Whitney NW Henryetta Knights Wrestling

HWT 3 JESSINA SMITH NE East Tulsa Cardinals
OKWA