Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2016-2017

1st Annual Alan Long Memorial Tournament- Geary   -   Div III
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

52 1 Blake Thomas C Prodigy Wrestling

52 2 Jace Reed C C4 Wrestling Club

52 3 Evan Colbert C StandFast Wrestling

52 4 Gabriel Aguirre S Woodward
     

55 1 Brynton Handshy C C4 Wrestling Club

55 2 Cole Stevens C Division Bell

55 3 Christian Gipson S Woodward
     

58 1 Julio Aguirre S Woodward

58 2 Bryson Rasnic S Hinton

58 3 Jackson Mortimer C Division Bell
     

61 1 Javin Douglas C Prodigy Wrestling

61 2 Hunter Jackson S Elgin Grapplers

61 3 Dakota Cox S Watonga Blaine County Grapplers
     

**

64 1 Dillon Ryan C Prodigy Wrestling

**

64 2 Daniel Prior C Noble TakeDown Club

**

64 3 CHRISTIAN BERMEA S Clinton Youth Wrestling

**

64 4 Nate Phipps NW Perkins
     

67 1 Cash Holman C Ironman Wrestling

67 2 Mason Knight C StandFast Wrestling

67 3 Jagor Turner S Hinton

67 4 Samuel Plummer NW Perkins
     

70 1 Hayden Wright C C4 Wrestling Club

70 2 Dakota Dahlenburg S Hinton

70 3 Drew Auwen C Division Bell

70 4 Masyn Matanane C Norman Grappling Club
     

73 1 James Brooks C C4 Wrestling Club

73 2 Brandon Sharp C Noble TakeDown Club

73 3 Chris Garcia S Watonga Blaine County Grapplers

73 4 Riley Day C StandFast Wrestling
     

76 1 Jacob Wehba C StandFast Wrestling

76 2 Zylan Johnson C Division Bell

76 3 Hunter Davidson(Yeaky) S Geary

76 4 Marcos Madara S Woodward
     

80 1 Kenison Rogers C StandFast Wrestling

80 2 Braden DeShazer S Clinton Youth Wrestling

80 3 Caleb Richesin S Geary
     

85 1 Kyle Harrall S Geary

85 2 Noah Hayden C Division Bell

85 3 Braydon Miller S Woodward

85 4 Logan Clark S Watonga Blaine County Grapplers
     

90 1 Brayden Dougherty S Chickasha

90 2 Laker Ingram NW Blackwell Wrestling Club

90 3 Spencer Davidson S Geary

90 4 Cole Allen S Geary
     

100 1 Colyn Donnelly S Elgin Grapplers

100 2 Malachi Lorne S Clinton Youth Wrestling

100 3 Jake Wright S Hinton
     

110 1 Koby Wesley C C4 Wrestling Club

110 2 George Tahdooahnippah S Elgin Grapplers
     

120 1 Jace Williams S Elgin Grapplers

120 2 Larynz Spottedwolf S Clinton Youth Wrestling

120 3 Grayson Maley S Clinton Youth Wrestling

120 4 Alexander Thunderbull S Geary
     

131 1 Samuel Lindsey S Blue Devil Wrestling Club
OKWA