Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2016-2017

NEWCASTLE OPEN   -   Div III
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

52 1 Kaedin Herendeen C Team Guthrie Youth Wrestling

52 2 Evan Colbert C StandFast Wrestling

52 3 Gage Stark C Newcastle Youth Wrestling

52 4 Colton Sandefur S Madill
     

55 1 Savannah Wohrley C Norman Grappling Club
     

58 1 Jason Jake Goodin C Moore Lions

58 2 Julio Aguirre S Woodward

58 3 Jason Overtruff S Kingfisher

58 4 Kylor Caden Edwards C Moore Lions
     

61 1 Cash Donnell C StandFast Wrestling

61 2 Brady Huffer C Moore Lions

61 3 Layton Johnson S Madill
     

64 1 Wesley Davies C Ironman Wrestling

64 2 Tristian Buchanan C Lexington TDC
     

**

67 1 Mason Knight C StandFast Wrestling

**

67 2 Ian Newell C StandFast Wrestling

**

67 3 Tristan Owens C OKC Dream Center Warriors

**

67 4 Paden Alexander C Putnam City North Youth Wrestling
     

70 1 Nicoli Owens C OKC Dream Center Warriors

70 2 Cade Maynes C Norman Grappling Club

70 3 Masyn Matanane C Norman Grappling Club

70 4 Trenton McCune S Shawnee Takedown Club
     

73 1 Christopher Garrett Jr. C Moore Lions

73 2 Brandon Sharp C Noble TakeDown Club
     

76 1 Jacob Wehba C StandFast Wrestling

76 2 Kaden Wallace C Moore Lions

76 3 Cash Sessions C Lexington TDC
     

80 1 Cole Olguin C Ironman Wrestling

80 2 Kenison Rogers C StandFast Wrestling

80 3 Turner Richardson S Weatherford Youth

80 4 Brayden Garrison S Guymon Wrestling Club
     

85 1 Jared Law C El Reno

85 2 Izzac Mia C Moore Lions

85 3 Ryker Long S Kingfisher

85 4 Braydon Miller S Woodward
     

90 1 Aiden Tollison C Carl Albert Little League

90 2 Titan Hix C Moore Lions

90 3 Justin (Chase) Sumrall C Noble TakeDown Club
     

100 1 Cash Jennings S Weatherford Youth

100 2 Ryan Gooch C Putnam City North Youth Wrestling
     

110 1 Shane Lovejoy C Newcastle Youth Wrestling

110 2 Tanner Fallwell C Norman Grappling Club

110 3 Riddick Aton S Guymon Wrestling Club
     

120 1 Larynz Spottedwolf S Clinton Youth Wrestling

120 2 Gionni Journey C OKC Dream Center Warriors
     

131 1 Landen Brumley C Moore Lions

131 2 Dustin Sheilds C OKC Dream Center Warriors
     

HWT 1 Kai Campbell C Newcastle Youth Wrestling
OKWA