Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2016-2017

SALINA KING OF THE RING OPEN   -   Div III
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

100 (Not Placed) Brohk Townley NW Elite Wrestling Academy
     

52 1 Spencer Mccellen NE Salina Wrestling Club (SWC)

52 2 Ashlyn Masters NE Salina Wrestling Club (SWC)

52 3 Isaac Sherrill NE R.A.W.
     

55 1 Kyler Auten NW Elite Wrestling Academy

55 2 Jack Cranford NE Brushy Wrestling Club

55 3 Chaston Bouman NE NOAH

55 4 Colt Horlick NE Fort Gibson Tiger Wrestling
     

58 1 Jagen Jones NW Elite Wrestling Academy

58 2 Zeke Smith NE Salina Wrestling Club (SWC)

58 3 Rylin Bradley NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

**

61 1 Gage Walker NE Jay Wrestling Club

**

61 2 Javon Freeman NW TFW

**

61 3 Cole Smith NW SKIATOOK BULLDOG WRESTLING
     

64 1 cori brown NE Muskogee Rougher Wrestling

64 2 Zane Donley NE Vinita Kids Wrestling

64 3 Seth McCollum NE Jenks Youth Wrestling

64 4 Liam Burke NE R.A.W.
     

**

67 1 Coltyn Majors NE TEAM TULSA

**

67 2 Greyson Zellers NE TEAM TULSA

**

67 3 Izaiah Furra NW TULSA BLUE T XTREME

**

67 4 Jonah Blu Ryan NE Locust Grove (Pirate Wrestling)
     

**

70 1 Treshaun Tecson NE TEAM TULSA

**

70 2 Blade Walden NE Muskogee Rougher Wrestling

**

70 3 Aaron Blevins NE Salina Wrestling Club (SWC)

**

70 4 Darius Whaler NE Kansas Wrestling Club
     

73 1 Dariuz Black NW Elite Wrestling Academy

73 2 Deringer Hollenbeck NE Grove Takedown Club

73 3 Carson Leach NE Collinsville Cardinal Wrestling

73 4 Aidan Wolfe NE Salina Wrestling Club (SWC)
     

76 1 Aiden Davis NE Grove Takedown Club

76 2 Colby McClelland NE Salina Wrestling Club (SWC)

76 3 Gage Pruitt NE Locust Grove (Pirate Wrestling)
     

**

80 1 Blake Hurt NE R.A.W.

**

80 2 Peighton Mullins NE Muskogee Rougher Wrestling

**

80 3 Teyton Chandler NE Grove Takedown Club
     

**

85 1 Jaxon Turner NE Vinita Kids Wrestling

**

85 2 KADEN HUXTABLE NE Vinita Kids Wrestling

**

85 3 Jyce Glass NE Locust Grove (Pirate Wrestling)

**

85 4 Jon Broehl II NE TEAM TULSA
     

**

90 1 Kale Charboneau NE Wagoner Takedown Club

**

90 2 Peyton Thomas NE Locust Grove (Pirate Wrestling)

**

90 3 Bryce Steel NE Wagoner Takedown Club
     

**

100 1 Ali McCoy NW TULSA BLUE T XTREME

**

100 2 Colton Hainzinger NE R.A.W.

**

100 3 Jack Hammons NE Jenks Youth Wrestling

**

100 4 Chad Adams NE Locust Grove (Pirate Wrestling)
     

110 1 Greyson Foster NE Jenks Youth Wrestling

110 2 Adyn Peugh NE Collinsville Cardinal Wrestling

110 3 Colton Keith NE Vinita Kids Wrestling
     

120 1 Dylan Allen NE Vinita Kids Wrestling
     

131 1 Alex Derwin OS Iron Deuces Wrestling Club

131 2 Gavin Stout NE Locust Grove (Pirate Wrestling)
     

HWT 1 Gunner Hill NE Grove Takedown Club

HWT 2 Sean Mahoney NE Vinita Kids Wrestling

HWT 3 Dakota Douglas NE Grove Takedown Club

HWT 4 Zach ''noah'' Cowan NE Salina Wrestling Club (SWC)
OKWA