Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2016-2017

WAGONER OPEN   -   Div III
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

HWT (Not Placed) Justin Robinson NE R.A.W.
     

100 (Not Placed) tye merrill NE Grove Takedown Club
     

90 (Not Placed) Clinton Shatto NE Locust Grove (Pirate Wrestling)
     

131 (Not Placed) Gavin Stout NE Locust Grove (Pirate Wrestling)
     

90 (Not Placed) Peyton Thomas NE Locust Grove (Pirate Wrestling)

90 (Not Placed) Katherine Andeson NE Checotah Matcats
     

110 (Not Placed) Patrick Crisp NW Tulsa McClain Pin-King All Stars

110 (Not Placed) aryn Johnson NW Tulsa McClain Pin-King All Stars
     

100 (Not Placed) Ali McCoy NW TULSA BLUE T XTREME
     

90 (Not Placed) Kale Charboneau NE Wagoner Takedown Club
     

120 (Not Placed) Cade Kaiser NE R.A.W.
     

100 (Not Placed) Clayton Soma NE Wagoner Takedown Club
     

90 (Not Placed) Bryce Steel NE Wagoner Takedown Club
     

100 (Not Placed) Jackson Tyre NE Wagoner Takedown Club

100 (Not Placed) Colton Hainzinger NE R.A.W.

100 (Not Placed) Hank Puckett NE R.A.W.
     

HWT (Not Placed) Gunner Hill NE Grove Takedown Club

HWT (Not Placed) Sean Mahoney NE Vinita Kids Wrestling
     

120 (Not Placed) Jace Allred NE Morris Eagles Wrestling Club

120 (Not Placed) Jayden Smith NE Morris Eagles Wrestling Club
     

100 (Not Placed) Caiden Porter NW Ochelata Renegade Wrestling
     

110 (Not Placed) Colton Keith NE Vinita Kids Wrestling
     

100 (Not Placed) Andrew McKay NE Warner Eagle Wrestling Club

100 (Not Placed) Caden Pollard NE Sallisaw Takedown Club
     

131 (Not Placed) Noah Flores NE Sallisaw Takedown Club
     

HWT (Not Placed) Dakota Douglas NE Grove Takedown Club
     

55 1 Colt Horlick NE Fort Gibson Tiger Wrestling
     

58 1 Brice Goforth NE Wagoner Takedown Club
     

61 1 Cole Smith NW SKIATOOK BULLDOG WRESTLING

61 2 Stockton Allen NE R.A.W.

61 3 miguel hope NE Muskogee Rougher Wrestling

61 4 Daylen Hernandez NE Grove Takedown Club
     

**

64 1 Colt Collett NE Checotah Matcats

**

64 2 Zane Donley NE Vinita Kids Wrestling

**

64 3 Gunner Richey NE Vian Wolverine Wrestling

**

64 4 Grant Mohler NE R.A.W.
     

67 1 Michael Corbbrey NW Tulsa North Mabee Stampede Take Down

67 2 Jonah Blu Ryan NE Locust Grove (Pirate Wrestling)

67 3 Jase Hanna NE Grove Takedown Club
     

**

70 1 Aaron Blevins NE Salina Wrestling Club (SWC)

**

70 2 Aiden Ruiz NE Sallisaw Takedown Club

**

70 3 Adam Luna NE Wagoner Takedown Club

**

70 4 Kenadee Thomas NE Locust Grove (Pirate Wrestling)
     

73 1 Thatcher Parker NE R.A.W.

73 2 Deringer Hollenbeck NE Grove Takedown Club

73 3 Sean Moore NE Warner Eagle Wrestling Club
     

**

76 1 Cole Mayfield NE R.A.W.

**

76 2 Ezra Gates NE Grove Takedown Club

**

76 3 Tucker Collinsworth NE Coweta Takedown Club

**

76 4 Daryl Jackson NW Tulsa North Mabee Stampede Take Down
     

80 1 Preston Cannon NE Warner Eagle Wrestling Club

80 2 Teyton Chandler NE Grove Takedown Club

80 3 Craig Moore NE Wagoner Takedown Club
OKWA