Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2016-2017

Battle on Main Street   -   Div II
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

55 (Not Placed) Gage Stark C Newcastle Youth Wrestling
     

67 (Not Placed) Gage Lesperance C El Reno
     

61 (Not Placed) Cason Copeland C El Reno
     

58 (Not Placed) Landon Earp NW Chandler Takedown Club
     

70 (Not Placed) Robert Douglas NW TULSA BLUE T XTREME
     

49 (Not Placed) Matthew Wright NE Morris Eagles Wrestling Club
     

75 (Not Placed) Vinton Goff NE Morris Eagles Wrestling Club

75 (Not Placed) Tradyn Doty NE Morris Eagles Wrestling Club
     

67 (Not Placed) Delaney Daniels NE Morris Eagles Wrestling Club
     

55 (Not Placed) Zechariah Tecumseh NW Mojo Grappling
     

52 (Not Placed) Izzayah Bear NW Mojo Grappling
     

58 (Not Placed) Caydn Dodson NW Stillwater Pioneer - Law
     

HWT (Not Placed) Brodie ''BRODOZER'' Law NW Stillwater Pioneer - Law
     

67 (Not Placed) Taylor Nelson NW Stillwater Pioneer - Law
     

58 (Not Placed) Kyler Thompson S Watonga Blaine County Grapplers
     

75 (Not Placed) Ayden Perez S Watonga Blaine County Grapplers
     

58 (Not Placed) Brayson Gordon S Watonga Blaine County Grapplers
     

75 (Not Placed) Baylor Owings S Geary
     

70 (Not Placed) Brady Owings S Geary
     

64 (Not Placed) Carter Harris C Team Delgado
     

75 (Not Placed) Graeden DeMario C Team Delgado
     

58 (Not Placed) Kason Delgado C Team Delgado
     

49 (Not Placed) Cole Delgado C Team Delgado
     

83 (Not Placed) Dalton Pope NW Stillwater Pioneer - Law
     

70 (Not Placed) Kendra Perrien C Norman Grappling Club
     

90 (Not Placed) Redmond Lindsey C Norman Grappling Club
     

58 (Not Placed) Kolyn Mills S Piedmont
     

67 (Not Placed) Konner Martin S Pauls Valley Pinners
     

61 (Not Placed) Jack Cranford NE Brushy Wrestling Club
     

55 (Not Placed) Landon Smith S Elgin Grapplers
     

90 (Not Placed) Zayden Roberts S Elgin Grapplers

90 (Not Placed) Brady Peregoy S Elgin Grapplers
     

105 (Not Placed) Graeson Nichols S Elgin Grapplers
     

58 (Not Placed) Liam Foster S Elgin Grapplers
     

75 (Not Placed) Lincoln Smith C Jr. Patriots
     

90 (Not Placed) Daniel Marquez S Guymon Wrestling Club
     

HWT (Not Placed) Marcus Arias C Noble TakeDown Club
     

64 (Not Placed) Cougar Collins C Noble TakeDown Club
     

46 (Not Placed) Steven ''Stevie'' Hawkins C Noble TakeDown Club
     

58 (Not Placed) Claire Lancaster C Norman Grappling Club
     

70 (Not Placed) Ethan Koller C Norman Grappling Club
     

105 (Not Placed) John Cole C Norman Grappling Club
     

52 (Not Placed) Jaxon Randle S Chickasha
     

61 (Not Placed) Noah Knight S Chickasha
     

55 (Not Placed) Cash Bratt S Chickasha
     

70 (Not Placed) CRUZ RAINES C Lexington TDC
     

61 (Not Placed) Jeremiah Harrison C Lexington TDC
     

64 (Not Placed) Broady Stanfield C Noble TakeDown Club
     

55 (Not Placed) Rylan Prior C Noble TakeDown Club
     

105 (Not Placed) Canon Bronson C Team Bronson
OKWA