Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2016-2017

OKWA SOUTHERN OPEN REGIONALS   -   Div II
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

46 1 MATHEW BERMEA S Clinton Youth Wrestling

46 2 Cale Browning S Kingfisher

46 3 Allie Mitchell S Elgin Grapplers
     

49 1 Cash Bratt S Chickasha

49 2 Rylan Leone S Shawnee Takedown Club

49 3 Cole Black S Geary

49 4 Jack Waddell S Woodward
     

52 1 Gabriel Aguirre S Woodward

52 2 Talon Tahdooahnippah S Elgin Grapplers

52 3 Landon Smith S Elgin Grapplers
     

**

55 1 Brayson Gordon S Watonga Blaine County Grapplers

**

55 2 Noah Knight S Chickasha

**

55 3 Briggs Reeves S Blue Devil Wrestling Club

**

55 4 austin brooks S Wilburton Takedown Club

55 5 Kyler Thompson S Watonga Blaine County Grapplers

55 6 Christian Gipson S Woodward

55 7 Hailey Mitchell S Elgin Grapplers

55 8 Michael Black S Watonga Blaine County Grapplers
     

**

58 1 Julio Aguirre S Woodward

**

58 2 Hector Martinie S Hinton

**

58 3 Elijah Nelson S Woodward

**

58 4 Jr. (Fredy) Ketchum(Zamora) S Geary

58 5 Brice Martin S Elgin Grapplers

58 6 Jaxon Sheppard S Kingfisher

58 7 Dru Turner S Hinton

58 8 Joshua Bearbow S Anadarko
     

61 1 Kendrick ''Ethan'' Applebee S Woodward
     

64 1 Tristan Cardenas S Clinton Youth Wrestling

64 2 Tavin Black S Watonga Blaine County Grapplers
     

61 2 Brody Donnelly S Elgin Grapplers

61 3 Kaleigh Fuller S Guymon Wrestling Club

61 4 Kameron Kiener S Geary

61 5 Kreed Rogars S Blue Devil Wrestling Club
     

**

67 1 Cash Stapleton S Weatherford Youth

**

67 2 Baylor Owings S Geary

**

67 3 Kingston Dubois S Anadarko

**

67 4 Oakley Pratt S Geary

67 5 Theron Endersby S Woodward

67 6 Tyler Canterberry S Blue Devil Wrestling Club
     

70 1 Ash Foster S Chickasha

70 2 Gage Lomeli S Shawnee Takedown Club

70 3 Landon Wilson S Clinton Youth Wrestling

70 4 Dontya Walker S Guymon Wrestling Club
     

**

75 1 Zayden Roberts S Elgin Grapplers

**

75 2 Luke Thrasher S Elgin Grapplers

**

75 3 Braxton Antuna S Anadarko

**

75 4 Jessy Price S Kingfisher

75 5 Ayden Perez S Watonga Blaine County Grapplers

75 6 Weston Setzer S Shawnee Takedown Club

75 7 Anthony Harrison S Anadarko
     

83 1 Mikel Jones S Chickasha

83 2 Daniel Marquez S Guymon Wrestling Club

83 3 Journey Miller S Hinton

83 4 Tyler Goodin S Elgin Grapplers
     

**

90 1 Brady Peregoy S Elgin Grapplers

**

90 2 Austin Burkeen S Blue Devil Wrestling Club

**

90 3 Andrew Willard S Blue Devil Wrestling Club

**

90 4 rowdy paxton S Wilburton Takedown Club

90 5 Solomon McDow S Clinton Youth Wrestling

90 6 Jay Denn Trout S Clinton Youth Wrestling
     

**

105 1 Graeson Nichols S Elgin Grapplers

**

105 2 Aiden Willard S Blue Devil Wrestling Club

**

105 3 Jantzen Kilpatrick S Anadarko

**

105 4 Shooter Mayabb S HBT Grapplers

105 5 Trystan Wood S Geary

105 6 Axton Zarecki S Blue Devil Wrestling Club
     

HWT 1 Jake Gutierrez S Watonga Blaine County Grapplers

HWT 2 Jacoby Moore S Blue Devil Wrestling Club
OKWA