Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2016-2017

OKWA NORTHWEST OPEN REGIONALS   -   Div II
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

46 1 Jordan Alexander NW TULSA BLUE T XTREME

46 2 Jerry Venable NW Enid Youth Wrestling

46 3 Izzayah Bear NW Mojo Grappling
     

**

49 1 Randen Wright NW Henryetta Knights Wrestling

**

49 2 Ashton Andrews NW Pawnee Black Bear Wrestling

**

49 3 Kole Hetrick NW Blackwell Wrestling Club

**

49 4 Tegan Dickson NW Perkins

49 5 Pierce Kendrick NW Pawhuska

49 6 Sammy Spotted Bear NW Bear-knuckle grappling
     

**

52 1 Carter Blair NW Enid Youth Wrestling

**

52 2 Landon Earp NW Chandler Takedown Club

**

52 3 Deacon Britt NW Pawnee Black Bear Wrestling

**

52 4 Zechariah Tecumseh NW Mojo Grappling

52 5 Jake Hart NW Perkins

52 6 Brayden Sullivan NW Mojo Grappling
     

**

55 1 Talan Dobson NW Mojo Grappling

**

55 2 Nathan Goodman NW Pawnee Black Bear Wrestling

**

55 3 Jerrell Alexander NW TULSA BLUE T XTREME

**

55 4 Austin Fudge NW Mojo Grappling

55 5 Joshua Ashcroft NW Bartlesville Wrestling Club

55 6 Kayden Koenig NW Perkins

55 7 Austin Franklin NW Tulsa North Mabee Stampede Take Down

55 8 Ethan Bunner NW Mojo Grappling
     

**

58 1 Bowdy Thomason NW Blackwell Wrestling Club

**

58 2 Logan Cass NW Pawhuska

**

58 3 Tyson Townley NW SKIATOOK BULLDOG WRESTLING

**

58 4 Kayden McClellan NW TULSA BLUE T XTREME

58 5 Keagan Shaffer NW Ochelata Renegade Wrestling

58 6 Joshua Overfelt NW Perkins

58 7 Rayshun Howard NW Tulsa North Mabee Stampede Take Down

58 8 Scot Schuermann NW Pawnee Black Bear Wrestling
     

**

61 1 Javon Freeman NW TFW

**

61 2 Corlin Cass NW Pawhuska

**

61 3 Saben Lavers NW Blackwell Wrestling Club

**

61 4 Arron mcclain NW Tulsa North Mabee Stampede Take Down

61 5 owynn clark NW Tulsa McClain Pin-King All Stars

61 6 Daxton Adams NW Team Shute

61 7 Tegun Ware NW Pawnee Black Bear Wrestling

61 8 Cameron Baker NW Mojo Grappling
     

64 1 CJ Longan NW Perry Youth Wrestling

64 2 Kelby Ingram NW Blackwell Wrestling Club

64 3 Xavier Keathley NW Perkins

64 4 Tony ''Trey'' Vaughn NW SKIATOOK BULLDOG WRESTLING
     

**

67 1 Louis Perkins NW Perkins

**

67 2 Jake Spotted Bear NW Bear-knuckle grappling

**

67 3 Brody Vandiver NW Enid Youth Wrestling

**

67 4 Deangelo Norton NW Tulsa McClain Pin-King All Stars

67 5 Noah Adams NW Barnsdall

67 6 Haiden Wallick NW Perkins
     

70 1 Grant Rowe NW Blackwell Wrestling Club

70 2 Cooper Perkins NW Perkins

70 3 Mikaylynn Agnew NW Bartlesville Wrestling Club
     

75 1 MAXIMUS HOUSTON NW Okmulgee Wrestling Club

75 2 Stetson Matheson NW Bartlesville Wrestling Club

75 3 Franklin Wallick NW Perkins

75 4 Hunter Harris NW Perkins
     

83 1 Kehlan Corbbrey NW Tulsa North Mabee Stampede Take Down

83 2 Madden Edgar NW Blackwell Wrestling Club

83 3 Vann Wildcat NW Pawhuska

83 4 Beau Lane NW Perkins

83 5 Nickolos Miller NW Barnsdall
     

90 1 Malachi Reynolds NW Tulsa North Mabee Stampede Take Down

90 2 Andrew Cole NW Barnsdall
     

105 1 Daneko Reynolds NW Tulsa North Mabee Stampede Take Down
     

HWT 1 Brodie ''BRODOZER'' Law NW Stillwater Pioneer - Law

HWT 2 Leighton Shaw NW Pawhuska

HWT 3 Colt Wilson NW Chandler Takedown Club

HWT 4 Zechariah Deford NW TULSA BLUE T XTREME
OKWA