Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2016-2017

MOORE OPEN   -   Div II
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

46 1 Jackson Smith C Moore Lions

46 2 Robert Salas C StandFast Wrestling

46 3 Harley Mckahan C Newcastle Youth Wrestling

46 4 Julian Cross C Moore Lions
     

**

49 1 Trusten Lee Douglas C Prodigy Wrestling

**

49 2 Kayden Pena S Chickasha

**

49 3 Cayden Gipson S Woodward

**

49 4 Rylan Leone S Shawnee Takedown Club
     

52 1 Gage Stark C Newcastle Youth Wrestling

52 2 Logan Spear C Moore Lions

52 3 Ethan Prior C Noble TakeDown Club
     

**

55 1 Kyler Lester C CCBB

**

55 2 Jackson Yeatman C Moore Lions

**

55 3 Jeremiah Harrison C Lexington TDC

**

55 4 Kyler Thompson S Watonga Blaine County Grapplers
     

**

58 1 Cari Warner C Moore Lions

**

58 2 Brayson Gordon S Watonga Blaine County Grapplers

**

58 3 Cash Merriman C StandFast Wrestling

**

58 4 Joseph Plaza S Burns Flat Renegade Eagles
     

**

61 1 Josiah Nicholson C Ironman Wrestling

**

61 2 Justin Woolery C StandFast Wrestling

**

61 3 CRUZ RAINES C Lexington TDC

**

61 4 Elijah Nelson S Woodward
     

64 1 Wesley Davies C Ironman Wrestling

64 2 Broady Stanfield C Noble TakeDown Club

64 3 Levi Dicksion C CCBB

64 4 Louden McDoulett C Little Axe Takedown Club
     

**

67 1 Rebel Doiron C Tironook School of Wrestling

**

67 2 Diesel Baker C El Reno

**

67 3 Jarin Dennis C Broncos Black

**

67 4 Oakley Pratt S Geary
     

70 1 Knox Bryant C Noble TakeDown Club

70 2 Dontya Walker S Guymon Wrestling Club

70 3 Tony Sanchez C OKC Dream Center Warriors

70 4 Isaah Brady S Watonga Blaine County Grapplers
     

75 1 Ayden Perez S Watonga Blaine County Grapplers

75 2 Antawan Grayson Jr S Shawnee Takedown Club
     

83 1 Izzac Mia C Moore Lions

83 2 Parker Sorrell C Broncos Black

83 3 Landyn Payton S Chickasha
     

90 1 Redmond Lindsey C Norman Grappling Club

90 2 Andrew Willard S Blue Devil Wrestling Club

90 3 Austin Burkeen S Blue Devil Wrestling Club

90 4 Stoney Clark C Newcastle Youth Wrestling
     

105 1 Aiden Willard S Blue Devil Wrestling Club

105 2 Jake Gutierrez S Watonga Blaine County Grapplers

105 3 Preston Cannon S Bearcat Wrestling
OKWA