Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2016-2017

4th ANNUAL BOB FANNING MEMORIAL   -   Div II
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

46 1 MATHEW BERMEA S Clinton Youth Wrestling

46 2 Cale Browning S Kingfisher
     

49 1 Tegan Dickson NW Perkins
     

52 1 Gabriel Aguirre S Woodward

52 2 Raden Berg S Zoo Elite

52 3 Faithlynn Crowder S Weatherford Youth
     

**

55 1 Kyler Thompson S Watonga Blaine County Grapplers

**

55 2 Brayson Gordon S Watonga Blaine County Grapplers

**

55 3 Christian Gipson S Woodward

**

55 4 Jaxon Sheppard S Kingfisher
     

**

58 1 Julio Aguirre S Woodward

**

58 2 Junior Soto S Weatherford Youth

**

58 3 Hector Martinie S Hinton

**

58 4 Silas Keeling S Weatherford Youth
     

61 1 Kendrick ''Ethan'' Applebee S Woodward

61 2 Xavier Keathley NW Perkins

61 3 Brady Owings S Geary

61 4 Tristan Cardenas S Clinton Youth Wrestling
     

64 1 Brodie Yocham S Geary

64 2 Paden Berg S Zoo Elite

64 3 Tavin Black S Watonga Blaine County Grapplers

64 4 Kreed Rogars S Blue Devil Wrestling Club
     

67 1 Kelby Ingram NW Blackwell Wrestling Club

67 2 Oakley Pratt S Geary

67 3 Baylor Owings S Geary

67 4 Tyler Canterberry S Blue Devil Wrestling Club
     

70 1 Dontya Walker S Guymon Wrestling Club

70 2 Isaah Brady S Watonga Blaine County Grapplers

70 3 Carson Nusz S Kingfisher
     

75 1 Ayden Perez S Watonga Blaine County Grapplers

75 2 Jessy Price S Kingfisher
     

83 1 Beau Lane NW Perkins

83 2 Journey Miller S Hinton

83 3 Baker Braxton S Geary
     

**

90 1 Andrew Willard S Blue Devil Wrestling Club

**

90 2 Austin Burkeen S Blue Devil Wrestling Club

**

90 3 Ryker Smith S Weatherford Youth

**

90 4 Hollis Harrall S Geary
     

105 1 Aiden Willard S Blue Devil Wrestling Club

105 2 Trystan Wood S Geary

105 3 Jake Gutierrez S Watonga Blaine County Grapplers

105 4 Trent McCurdy S Weatherford Youth
     

HWT 1 Jacoby Moore S Blue Devil Wrestling Club
OKWA