Oklahoma Wrestling Begins Here... Login
Show All Wrestlers Back to Tournament List 

Results: 2016-2017

OKWA SOUTHERN OPEN REGIONALS   -   Div I
(Note: ** indicates 6+ entries in the bracket)

**

37 1 Ty Chavez S Woodward

**

37 2 Kollin Gilliland S HBT Grapplers

**

37 3 Sammy Cox S Watonga Blaine County Grapplers

**

37 4 Bentlee Potter S Clinton Youth Wrestling

37 5 Tyton Ray S Weatherford Youth

37 6 Ryker RomanNose S Clinton Youth Wrestling
     

**

43 1 Zander Bowen S Chickasha

**

43 2 Tommy White S Anadarko

**

43 3 Cru Foster S Chickasha

**

43 4 Tyree Cruikshank S Anadarko

43 5 Rayner Cope S Watonga Blaine County Grapplers

43 6 Zander Holland S Guymon Wrestling Club

43 7 Lane Oliver S Elgin Grapplers

43 8 Bowen Pearson S Watonga Blaine County Grapplers
     

**

46 1 Dyson Moss S Weatherford Youth

**

46 2 Caden Truax S Piedmont

**

46 3 Wyatt Ledford S HBT Grapplers

**

46 4 Zakary Russell S Geary

46 5 Elijah Cardwell S Clinton Youth Wrestling

46 6 Baylin Wigington S Watonga Blaine County Grapplers
     

**

49 1 Cayden Gipson S Woodward

**

49 2 Talon Storozuk S Elgin Grapplers

**

49 3 Tristan Walker S Anadarko

**

49 4 Bohlin Eslick S Elgin Grapplers

49 5 Manny Botone S Anadarko

49 6 Tavin Castleberry S Geary

49 7 Lucas LaCrone S Weatherford Youth

49 8 Anthony Hayes S Clinton Youth Wrestling
     

**

52 1 Noah Mealer S Chickasha

**

52 2 Jett Kline S HBT Grapplers

**

52 3 Trystin Kibble S Elgin Grapplers

**

52 4 Taven Thrash S Anadarko

52 5 Terner Wigington S Watonga Blaine County Grapplers

52 6 Colton Herron S Shawnee Takedown Club

52 7 Jase Junell S Wilburton Takedown Club

52 8 Wesley Black S Geary
     

**

55 1 Daxton Bean S Elgin Grapplers

**

55 2 Jonah Nelson S Woodward

**

55 3 Aislin Barnett S Kingfisher

**

55 4 Jaxon Davis S Blue Devil Wrestling Club

55 5 Canyon Zarecki S Blue Devil Wrestling Club

55 6 Jackson Whitehead S Woodward
     

60 1 Kingston Applebee S Woodward

60 2 Bella Brunhoeber S Elgin Grapplers

60 3 battle brooks S Wilburton Takedown Club

60 4 Bentlee Pratt S Geary
     

66 1 Tristian Crawford S Elgin Grapplers
     

**

HWT 1 Ryker Smith S Weatherford Youth

**

HWT 2 Brodie Williams S Geary

**

HWT 3 Jake Luttrell S Anadarko

**

HWT 4 Kegan Estep S Watonga Blaine County Grapplers

HWT 5 Ayden Sanders S HBT Grapplers

HWT 6 Drevyn Taylor S Weatherford Youth
OKWA