Oklahoma Wrestling Begins Here... Login

Champions               

Weight Class - 37

Place Name Town/Club
1 Ty Walters Bixby Wrestling Club
2 Cayden Scott Bixby Wrestling Club
3 Jayden Beard Sperry Elementary Wrestling Club
4 Crew Lowe Putnam City North Youth Wrestling
5 Daxton Delacerda Bristow Wrestling Club
6 Kaiden Hofer Pawhuska
7
8

Weight Class - 40

Place Name Town/Club
1 Landon Meder Jr. Patriots
2 Jackson Smith Moore Lions
3 Zander Bowen Chickasha
4 Kalen (McGirt) Burgess Mojo Grappling
5 Daniel Porter Sperry Elementary Wrestling Club
6 Coleman Ruttman Owasso Wrestling Club
7 Bryson Thompson Tulsa North Mabee Stampede Take Down
8 Tristyn Ulloa Lawton Fort Sill

Weight Class - 43

Place Name Town/Club
1 Sammy Spottedbear Newkirk
2 Kahlayah Brown Lawton Fort Sill
3 Kole Hetrick Blackwell Wrestling Club
4 Cayden Gipson Woodward
5 Robert Salas StandFast Wrestling
6 dwayne williams Tulsa McClain Pin-King All Stars
7 Harley McCahan Bridge Creek Little League Takedown Club
8 Talan Tucker Moore Lions

Weight Class - 46

Place Name Town/Club
1 Logan Spear Moore Lions
2 Ashlyn Masters Pryor Elementary Wrestling
3 Gage Stark Newcastle Youth Wrestling
4 Malaki Venetoff Berryhill Wrestling
5 Damion Sanchez Poteau Youth Wrestling
6 Luke Walker R.A.W.
7 Noah Neal Glenpool Warriors
8 Quinton (McGirt) Burgess Mojo Grappling

Weight Class - 49

Place Name Town/Club
1 Talon Tahdooahnippah Elgin Grapplers
2 Nathan Griffin Collinsville Cardinal Wrestling
3 Eli Forwoodson Muskogee Rougher Wrestling
4 Joshua Ashcroft Bartlesville Wrestling Club
5 Dayne Ficken Mannford Takedown Club
6 Bodey Boss Poteau Youth Wrestling
7 Tim Ortiz Ada Wrestling
8 Champ Thompson Jenks Youth Wrestling

Weight Class - 52

Place Name Town/Club
1 Jack Cranford Brushy Wrestling Club
2 Austin Franklin Tulsa North Mabee Stampede Take Down
3 Ayden Smith Team Guthrie Youth Wrestling
4 Kolbe Bargas Jay Wrestling Club
5 Cai Brookover TEAM TULSA
6 Kaiden Keeney Blackwell Wrestling Club
7 Memphis Swimmer Warner Eagle Wrestling Club
8 Hagen Sims Davis Youth Wrestling

Weight Class - 55

Place Name Town/Club
1 Kase Adams Sallisaw Takedown Club
2 Braxton Boss Poteau Youth Wrestling
3 Kingston Sikes Division Bell
4 Kelby Ingram Tonkawa Wrestling
5 Graeden DeMario Deer Creek
6 owynn clark Tulsa McClain Pin-King All Stars
7 Ethan Koller Norman Grappling Club
8 Evan Forwoodson Muskogee Rougher Wrestling

Weight Class - 60

Place Name Town/Club
1 Conner Hess Vinita Kids Wrestling
2 Rylan Rinehart Newcastle Youth Wrestling
3 Jakiyas Peterson OKC Warriors
4 Michael Johnson East Tulsa Cardinals
5 Garrett Williams Division Bell
6 Julius Smith R.A.W.
7 Brendan Bell Fort Gibson Tiger Wrestling
8 Connor Condry Locust Grove (Pirate Wrestling)

Weight Class - 66

Place Name Town/Club
1 Vann Wildcat Pawhuska
2 Weston Setzer Shawnee Takedown Club
3 Kmari Block Tulsa McClain Pin-King All Stars
4 Ozzie Blackwell Locust Grove (Pirate Wrestling)
5 Jescee Sanders Salina Wrestling Club (SWC)
6 Amantae Montague StandFast Wrestling
7 William Cade Coweta Takedown Club
8 Camden Jones Glenpool Warriors

Weight Class - HWT

Place Name Town/Club
1 Paden Pearson Bristow Wrestling Club
2 Brennen Watkins Sapulpa Wrestling Club
3 Hunter Goodenow Owasso Wrestling Club
4 Roston Uselton Team Guthrie Youth Wrestling
5 Mikel Jones Chickasha
6 Caden Isom Blanchard - Isom
7 Graeson Nichols Elgin Grapplers
8 Nate Adair Coweta Takedown Club
OKWA