Oklahoma Wrestling Begins Here... Login

IRONMAN NOVICE

Div I
37 Deterding, Hudson Kingfisher
37 Gomez, Ethan Noble TakeDown Club
37 Jackson, Peyton StandFast Wrestling
37 Kersey, Joseph Moore Lions
37 Mitchell, Jax Piedmont
37 Quik, Trey Carl Albert Little League
37 RomanNose, Ryker Clinton Youth Wrestling
37 Sewell, Madyson Norman Grappling Club
37 Williamson, Blaine Division Bell
40 Brunhoeber, Harlow Elgin Grapplers
40 Burch, Aden Morrison
40 Cox, Sammy Watonga Blaine County Grapplers
40 Eckewaudah , Maclin El Reno
40 Goodgion, Landon Bridge Creek Little League Takedown Club
40 Ooton, Kylee Jr. Patriots
40 Robello, Kameron Norman Grappling Club
40 Shepherd, Bronc Kingfisher
40 Sims, Casen Davis Youth Wrestling
40 Stewart, Riot Ironman Wrestling
43 Baker, Sawyer El Reno
43 Cardwell, Elijah Clinton Youth Wrestling
43 Cope, Rayner Watonga Blaine County Grapplers
43 Cruikshank , Tyree Anadarko
43 Digby, Beckett Davis Youth Wrestling
43 Estep, Caleb Elgin Grapplers
43 Foster, Cru Chickasha
43 Oliver, Lane Elgin Grapplers
43 Pearson, Bowen Watonga Blaine County Grapplers
43 Porter, Cooper Newcastle Youth Wrestling
43 Scoles, Easton Morrison
43 Truax, Caden Piedmont
43 White, Tommy Anadarko
43 Willms, Caden Kingfisher
43 Woods, BJ (Billy Joe) Morrison
46 Allen, Ayden El Reno
46 Bahl, Jason Kingfisher
46 Beverly, Kale Carl Albert Little League
46 broadbent, greyson Cashion Youth Wrestling Club
46 Dobbs, Colton Newcastle Youth Wrestling
46 Goodman, abigail Pawnee Black Bear Wrestling
46 Gray, Micah Chandler Takedown Club
46 Gray, Zayden Team Guthrie Youth Wrestling
46 Maynes, Colin Norman Grappling Club
46 Mitchell, Colton Elgin Grapplers
46 Nail, Bentley Kingfisher
46 Reinart, Tony Pond Creek - Tri County Titans
46 Wigington, Baylin Watonga Blaine County Grapplers
46 Williamson, Bryce Division Bell
49 Bryant, Krews Noble TakeDown Club
49 Burke, Torren StandFast Wrestling
49 Davies, Bradley Ironman Wrestling
49 Eslick, Bohlin Elgin Grapplers
49 Fritze, Cash Carl Albert Little League
49 Haken, Luke Morrison
49 Henry, Garrett Ironman Wrestling
49 Hoesli, Crocker Cashion Youth Wrestling Club
49 Melton, Max Davis Youth Wrestling
49 Moore, Dakota Bethel
49 Orozco, Ajay Putnam City North Youth Wrestling
49 Patterson, Wyatt Ironman Wrestling
49 Robedeaux, Riggs Morrison
49 Schoonover, Garrett Team Guthrie Youth Wrestling
49 Simmons, Kaylee Jr. Patriots
49 SMYTH, JACKSON Lexington TDC
49 Williams, Logan Piedmont
49 Wright, Jeremy Anadarko
49 Wright, Parick Putnam City North Youth Wrestling
52 Black , Charles Watonga Blaine County Grapplers
52 Black, Wesley Watonga Blaine County Grapplers
52 Brunson, Tomias OKC Dream Center Warriors
52 Crum, Jake Kingfisher
52 Gottschalk, Reed Carl Albert Little League
52 Heath, Braden Piedmont
52 Hillis, Rylie Norman Grappling Club
52 Hooks, Bryar Ironman Wrestling
52 Martin, Kody Pauls Valley Pinners
52 Nelson, Jonah Woodward
52 Owens-Howell, Eli Ironman Wrestling
52 Reidenbach, Drake StandFast Wrestling
52 Reynolds, Eben Chandler Takedown Club
52 Velarde, Mathew El Reno
52 Warnock, Riley Kingfisher
52 Whitehead, Jackson Woodward
55 Bean, Daxton Elgin Grapplers
55 Collins, William Bethel
55 Harrell, Finley Cashion Youth Wrestling Club
55 Horn, Izabel Putnam City North Youth Wrestling
55 Magee, Luke Ironman Wrestling
55 Matanane, Nolyn Norman Grappling Club
55 McCray, Hudson Pawnee Black Bear Wrestling
55 Murphy, Keller Division Bell
55 OHagan, Ryder Ironman Wrestling
55 Patterson, Ty Ironman Wrestling
55 Smith, Harley Anadarko
55 Sweet, Austin Ada Wrestling
55 Tollison, Karter Carl Albert Little League
55 Wagner, Brix Ironman Wrestling
55 Warren, Emmitt Morrison
55 Wright, Hunter Chandler Takedown Club
60 Applebee, Kingston Woodward
60 Brunhoeber, Bella Elgin Grapplers
60 Evans, Gavin Guymon Wrestling Club
60 Foley , Axzl Bridge Creek Little League Takedown Club
60 Isom, Jacob Blanchard - Isom
60 Jackson, Kayden Putnam City North Youth Wrestling
60 Morales, Aiden Pawnee Black Bear Wrestling
60 Ooten, Jaden Jr. Patriots
60 Parker, Brent El Reno
60 Pratt, Bentlee Geary
60 Rogers, Mason Carl Albert Little League
60 Still, Cannon Norman Grappling Club
60 Wall, Gracie Norman Grappling Club
66 Crawford, Tristian Elgin Grapplers
66 Hanks, Hayden Carl Albert Little League
66 Harris, Tyson El Reno
66 Johnson, Prince Charles StandFast Wrestling
66 Thomason, Jared Norman Grappling Club
HWT Ahkeahbo, Megan StandFast Wrestling
HWT Estep, Kegan Watonga Blaine County Grapplers
HWT Gaut, Logan Morrison
HWT Gibbson, Maddox Cashion Youth Wrestling Club
HWT Henson, Payden Norman Grappling Club
Div II
46 Anderson, Evan Bridge Creek Little League Takedown Club
46 Bagby, Ryland Noble TakeDown Club
46 Griffin, Kyle Pauls Valley Pinners
46 Hawkins, Steven ''Stevie'' Noble TakeDown Club
46 Mckahan, Harley Newcastle Youth Wrestling
46 Robinson, John Cashion Youth Wrestling Club
46 Sewell, Cloe Norman Grappling Club
49 Bratt, Cash Chickasha
49 Kramer, Ryker Elgin Grapplers
49 Lewis, Davis Division Bell
49 Lewis, Dillon Division Bell
49 Martin, Rocky Norman Grappling Club
49 Spradling, Jack Morrison
49 Waddell, Jack Woodward
52 Caine, Levi Carl Albert Little League
52 Dyson, Jordan Newcastle Youth Wrestling
52 Fleming, Carson Carl Albert Little League
52 Lancaster, Claire Norman Grappling Club
52 Martin, Kody Pauls Valley Pinners
52 Mills, Kolyn Piedmont
52 Samples, Noah El Reno
52 Smith, Landon Elgin Grapplers
52 Stone III, Raymond Jr. Patriots
52 Stubblefield, Vann StandFast Wrestling
52 Wilder, Kyler Team Guthrie Youth Wrestling
55 Carr, Brayden Anadarko
55 Fite, Brylan OKC Dream Center Warriors
55 Fleming, Corbin Carl Albert Little League
55 Knight, Noah Chickasha
55 Landis, Braxton Bridge Creek Little League Takedown Club
55 McNeely, Clay Division Bell
55 Molloy, Maddox Elgin Grapplers
55 Morgan, Dawson Ironman Wrestling
55 Tyler, Trey Putnam City North Youth Wrestling
55 Voth, Travis StandFast Wrestling
55 Williams, Luke Piedmont
58 Barker, John Bethel
58 Collins, Cougar Noble TakeDown Club
58 Davis, Kden StandFast Wrestling
58 Digby, Asher Davis Youth Wrestling
58 Dile, Matthew Kingfisher
58 Garrett, Haley Moore Lions
58 Gilbert, Bryce Newcastle Youth Wrestling
58 Hillman, Jr., Lonnie Jr. Patriots
58 Iwersen, Kiesen Ironman Wrestling
58 Medina, Rowdi Noble TakeDown Club
58 Nelson, Taylor Stillwater Pioneer - Law
58 Newby, Carson Carl Albert Little League
58 Schuermann, Scot Pawnee Black Bear Wrestling
58 Smith, Ayden Team Guthrie Youth Wrestling
61 Applebee, Kendrick ''Ethan'' Woodward
61 Bradford, Jonathan Newcastle Youth Wrestling
61 Buckner, Jayden OKC Dream Center Warriors
61 Cardenas, Tristan Clinton Youth Wrestling
61 Chandler, Tristan El Reno
61 Donnelly, Brody Elgin Grapplers
61 Enright, Tripp Ironman Wrestling
61 HUGHES, ZEKE Lexington TDC
61 McKeever, Garet Cashion Youth Wrestling Club
61 Nelson, Elijah Woodward
61 Ooton, Kylan Jr. Patriots
61 Rogers, Creed Davis Youth Wrestling
61 Sims, Hagen Davis Youth Wrestling
61 Thornton, Christopher OKC Dream Center Warriors
64 Barrett, Nicholai El Reno
64 Black, Tavin Watonga Blaine County Grapplers
64 Brown, Dallas Norman Grappling Club
64 Davis, Daniel Cashion Youth Wrestling Club
64 McClure, Pryce Piedmont
64 Porter, Mason Newcastle Youth Wrestling
64 Schalk-Erbar, Gavin Bridge Creek Little League Takedown Club
64 Smith, Dean Piedmont
64 Stevens, Colten Team Guthrie Youth Wrestling
67 Deterding, Trayson Kingfisher
67 Dubois, Kingston Anadarko
67 Fallwell, Haylee Norman Grappling Club
67 Fite, Gage OKC Dream Center Warriors
67 Gomez, Alejandro Noble TakeDown Club
67 Gregory, Asa Bridge Creek Little League Takedown Club
67 Lawson, Brock Lexington TDC
67 Needham, Andrew Kingfisher
70 Brand, Billy Carl Albert Little League
70 Foster, Ash Chickasha
70 Haggins, Shilo Putnam City North Youth Wrestling
70 Hart, Emma Elgin Grapplers
70 Jones, Porter Team Guthrie Youth Wrestling
70 Leyba, Greysen Division Bell
70 Nusz, Carson Kingfisher
70 Smith, Lincoln Jr. Patriots
75 Brown, Masyn Bridge Creek Little League Takedown Club
75 Gregory, Justus Bridge Creek Little League Takedown Club
75 Harrell, Eli Cashion Youth Wrestling Club
75 Hawk, Titus Ironman Wrestling
75 Masteller, Josh StandFast Wrestling
75 Rutledge, Clair Noble TakeDown Club
75 Thrasher, Luke Elgin Grapplers
75 Toledo Jr., Jonathan StandFast Wrestling
83 Allen, John Team Guthrie Youth Wrestling
83 Bates, Tripp Woodward
83 Bates, Connor Carl Albert Little League
83 Brown, Bryson Jr. Patriots
83 Cole, John Norman Grappling Club
83 Fullen, Sarah Bridge Creek Little League Takedown Club
83 Gibson, Rocky Carl Albert Little League
83 Goodin, Tyler Elgin Grapplers
83 Jones, Mikel Chickasha
83 Lacombe, Dakota Cashion Youth Wrestling Club
83 McGuire, Landon Ironman Wrestling
83 Payton, Landyn Chickasha
83 Smith, Logan Anadarko
90 Brown , Zoey Bridge Creek Little League Takedown Club
90 Clark, Stoney Newcastle Youth Wrestling
90 Garmon, Iain Norman Grappling Club
90 Howell, Michael Norman Grappling Club
90 Leonard , Treyden OKC Dream Center Warriors
90 McDow, Solomon Clinton Youth Wrestling
90 Watkins, Rayden Chandler Takedown Club
105 Dunlap, Devon Watonga Blaine County Grapplers
105 Hoesli, Max Cashion Youth Wrestling Club
105 Isom, Caden Blanchard - Isom
105 Kilpatrick, Jantzen Anadarko
105 Moser, Zane Anadarko
105 Smith, Damien Carl Albert Little League
HWT Barton, Trak Morrison
HWT Hinkle, Ricky Putnam City North Youth Wrestling
HWT Law, Brodie ''BRODOZER'' Stillwater Pioneer - Law
Div III
55 Bratt, Cash Chickasha
55 Knight, Noah Chickasha
55 Mitchell, Madison El Reno
58 Knighten, Tahleah Putnam City North Youth Wrestling
58 Mixay, Brayden Carl Albert Little League
58 Nelson, Taylor Stillwater Pioneer - Law
58 Overtruff, Jason Kingfisher
61 Burnney, Tuff Chickasha
61 Dobbs, Mason Newcastle Youth Wrestling
61 Hermann, Dylan OKC Dream Center Warriors
61 Smith, Coleman Piedmont
61 Williams, Selene Piedmont
64 Fox, Nickalous El Reno
64 Jaramillo, Santiago OKC Dream Center Warriors
64 Phipps, Nate Perkins
64 Vickery, Hayden Norman Grappling Club
67 Alexander, Paden Putnam City North Youth Wrestling
67 Alsup, Gage Ironman Wrestling
67 Bradley, Colton Newcastle Youth Wrestling
67 Dodd, Wyatt Jr. Patriots
67 Richardson, Mason Jr. Patriots
67 Wiyninger, Dane OKC Dream Center Warriors
67 Woods, Anessa Watonga Blaine County Grapplers
70 Christopherson, Nathaniel Elgin Grapplers
70 Foster, Ash Chickasha
70 Griffin, Gabriel Norman Grappling Club
70 Marrs, Taylor TYP Wrestling
70 Rucker, Derek Jr. Patriots
70 STOCKDALE, JESSE Lexington TDC
73 Applebee, Delbert Woodward
73 Frank, Jackson Chandler Takedown Club
73 Hoke, James ''J.W'' Bethel
73 Knighten, Tahrique Putnam City North Youth Wrestling
73 Ooton, Kannon Jr. Patriots
73 SCHOONOVER, WILLIE Team Guthrie Youth Wrestling
73 Smith, Fisher Davis Youth Wrestling
73 Vinson, Triston Davis Youth Wrestling
73 WATSON, MAKYA Lexington TDC
76 Brown, Dylan TYP Wrestling
76 Cargill, Sutton StandFast Wrestling
76 Casn, JR Newcastle Youth Wrestling
76 Johnston, Domenic Ironman Wrestling
76 Lamar-Truelove, Steven Jr. Patriots
76 Needham, Ashley Kingfisher
76 Orozco, Elo Putnam City North Youth Wrestling
80 Davis, Titus Cashion Youth Wrestling Club
80 Garrison, Brayden Guymon Wrestling Club
80 High, Dakota Team Guthrie Youth Wrestling
80 Johnson, Zach Chickasha
80 May, Ethan Davis Youth Wrestling
80 Payton, Landyn Chickasha
80 Pekrul, Blake StandFast Wrestling
80 Reed, Marcus Ironman Wrestling
80 Thelin, Ayden Ironman Wrestling
80 Williams, TJ Piedmont
85 Barrett, Dulaney El Reno
85 Hart, Colin Elgin Grapplers
85 Holybee, Colby Bridge Creek Little League Takedown Club
85 Lesperance, Grady El Reno
85 Schroeder, Landon Kingfisher
85 Sturgill, Waylon Bethel
90 Cargill, Wyatt StandFast Wrestling
90 Eden, Kaiden Anadarko
90 Garrison, Saydi Guymon Wrestling Club
90 Mancinas, Favian Newcastle Youth Wrestling
90 Schuermann, John Pawnee Black Bear Wrestling
90 Sweet, Ayden StandFast Wrestling
100 Bennett, Deagan Carl Albert Little League
100 Digby, Rance Davis Youth Wrestling
100 Fincher, Levi Lexington TDC
100 Fullen, Nathan Bridge Creek Little League Takedown Club
100 Jolliff, Nick Cashion Youth Wrestling Club
100 Kelly, Brady StandFast Wrestling
100 Leedham, Cathal Ironman Wrestling
100 Norton , Jayvis Pauls Valley Pinners
100 Sullivan, Seth Ironman Wrestling
100 Weatherly, Aiden El Reno
100 Wood, Luke Ironman Wrestling
110 Cole, Larry Norman Grappling Club
110 Coles, Dana Norman Grappling Club
110 McClelland, Ethan TYP Wrestling
110 McDaniel, Shad Bridge Creek Little League Takedown Club
110 Mercer, Will Kingfisher
110 Rogers, Landon Putnam City North Youth Wrestling
131 Carter, Terence Carl Albert Little League
131 Jackson, Kamron Putnam City North Youth Wrestling
131 Law, Brodie ''BRODOZER'' Stillwater Pioneer - Law
131 Maley, Grayson Clinton Youth Wrestling
131 Phipps, Sy Jr. Patriots
131 Spencer, Shay Elgin Grapplers
HWT Arias, Ashton Noble TakeDown Club
HWT Borromeo, Julian Ironman Wrestling
HWT Campbell, Kai Newcastle Youth Wrestling
HWT Diaz, Carlos OKC Dream Center Warriors
HWT Gambill, Garrett Bethel
HWT Martin, Benjamin Bethel
HWT McIntosh, Blade Norman Grappling Club
HWT Orquiz, Antonio OKC Dream Center Warriors
HWT Young, Trinity Bridge Creek Little League Takedown Club
Div IV
70 Collins, Gage Bridge Creek Little League Takedown Club
70 Dile, Nathaniel Kingfisher
70 Loudermilk, Jacob Bethel
70 Pecha, Tyler Kingfisher
70 Toepfer, Braxten Kingfisher
76 Acosta, Maurio OKC Dream Center Warriors
76 Lewis, Dalton Division Bell
76 Williams, Jamison Ironman Wrestling
76 Wood, Harley Team Guthrie Youth Wrestling
80 Harrison, Kaiden Carl Albert Little League
80 Parks-Ude, Damariyon Newcastle Youth Wrestling
80 Scoles, Dylan Morrison
80 Tuthill, Ashton Chickasha
84 Allen, Andrew Team Guthrie Youth Wrestling
84 Bryant, Kale Noble TakeDown Club
84 OHagan, Zac Ironman Wrestling
84 Stubblefield, Nathan Ironman Wrestling
84 Young, Omari OKC Dream Center Warriors
88 Longan, Jaiden StandFast Wrestling
88 Pegg, David Morrison
88 Richardson, Melvin Jr. Patriots
92 Cruikshank , Adrian Anadarko
92 Patten, Brody Woodward
92 Phipps, William Perkins
100 Allen, Jarron Carl Albert Little League
100 Black, Kiah Watonga Blaine County Grapplers
100 Hart, Robert Team Guthrie Youth Wrestling
100 Sullivan, Seth Ironman Wrestling
100 Taylor, Mason Clinton Youth Wrestling
100 Thomason, Jacob TYP Wrestling
110 Dong, Connor Ironman Wrestling
110 Holtsoi, Kaleb Jr. Patriots
110 Jones, Issac OKC Dream Center Warriors
110 Murphy, Bryan OKC Dream Center Warriors
110 Reyes, Ruben Division Bell
110 Seone, Angel OKC Dream Center Warriors
130 Bryant, Peyton Ironman Wrestling
130 Herring, Boston StandFast Wrestling
130 Moman, Dylan Ironman Wrestling
130 Murphy, Malek Chickasha
130 Roberson, Hunter Bethel
140 Burks, Robert TYP Wrestling
140 Lindsey, Addyson Norman Grappling Club
160 Acosta , Angel OKC Dream Center Warriors
160 Cecil, Cameron Chickasha
160 Conway, Justus Newcastle Youth Wrestling
160 Gambill, Fischer Bethel
160 Robinson, Isaiah OKC Dream Center Warriors
HWT Denton, Joseph OKC Dream Center Warriors
HWT Eichor, Cade StandFast Wrestling
HWT Ramos, Christian Chickasha
HWT Ringwald , Quintan OKC Dream Center Warriors
HWT Villanueva Jr., Serafin Clinton Youth Wrestling