Oklahoma Wrestling Begins Here... Login

1st Annual Alan Long Memorial Tournament- Geary

Div I
37 Cox, Sammy Watonga Blaine County Grapplers
37 Potter, Bentlee Clinton Youth Wrestling
40 Chavez, Ty Woodward
40 Cox, Anthony Perkins
40 Majka, Noah C4 Wrestling Club
40 Plummer, Wyatt Perkins
40 Schultheis, Gavin C4 Wrestling Club
43 Cope, Rayner Watonga Blaine County Grapplers
43 Grover, Haven Kingfisher
43 Hart, Hannah Perkins
43 McGuire, Levi Watonga Blaine County Grapplers
43 Pearson, Bowen Watonga Blaine County Grapplers
46 Russell, Zakary Geary
46 Smith, Jackson Moore Lions
46 Truesdale, Jagger Perkins
46 Wigington, Baylin Watonga Blaine County Grapplers
46 Williamson, Bryce Division Bell
49 Bryant, Krews Noble TakeDown Club
49 Campbell, Braxton Blue Devil Wrestling Club
49 Castleberry, Tavin Geary
49 Cottrell, Gavin Prodigy Wrestling
49 Frost, Dante Perkins
49 Gipson, Cayden Woodward
49 Hayes, Anthony Clinton Youth Wrestling
49 Larman, Jace Division Bell
49 Myers, Kolton Clinton Youth Wrestling
49 Spangler, Kayden Watonga Blaine County Grapplers
49 Ward, Joshua Geary
52 Black , Charles Watonga Blaine County Grapplers
52 Black, Wesley Geary
52 Owings, Hudson Geary
52 Wallick, Jackson Perkins
52 Wigington, Terner Watonga Blaine County Grapplers
55 Barnett, Aislin Kingfisher
55 Davis, Jaxon Blue Devil Wrestling Club
55 Luster, Carson Perkins
55 Rizzuto, Bronx Watonga Blaine County Grapplers
55 Wallick, Kendall Perkins
55 Whitehead, Jackson Woodward
60 Pratt, Bentlee Geary
66 Roberts, Taygan Watonga Blaine County Grapplers
HWT Estep, Kegan Watonga Blaine County Grapplers
HWT Williams, Brodie Geary
Div II
43 BERMEA, MATHEW Clinton Youth Wrestling
46 Browning, Cale Kingfisher
46 Salas, Robert StandFast Wrestling
46 Smith, Jackson Moore Lions
49 Dickson, Tegan Perkins
49 Douglas, Trusten Lee Prodigy Wrestling
49 Gipson, Cayden Woodward
49 Lewis, Davis Division Bell
49 Lewis, Dillon Division Bell
52 Aguirre, Gabriel Woodward
52 Berg, Raden Zoo Elite
52 Black, Cole Geary
52 Hart, Jake Perkins
52 Kennedy, Jaxon C4 Wrestling Club
52 Reed, Jace C4 Wrestling Club
52 Stuart, Luke C4 Wrestling Club
52 Tahdooahnippah, Talon Elgin Grapplers
52 White, Sam Division Bell
55 Gipson, Christian Woodward
55 Gordon, Brayson Watonga Blaine County Grapplers
55 Koenig, Kayden Perkins
55 McNeely, Clay Division Bell
55 Reeves, Briggs Blue Devil Wrestling Club
55 Schultheis, Justice C4 Wrestling Club
55 Smith, Van C4 Wrestling Club
55 Stevens, Cole Division Bell
55 Thompson, Kyler Watonga Blaine County Grapplers
58 Aguirre, Julio Woodward
58 Grant, Owen Division Bell
58 Jones, Braxton Division Bell
58 Ketchum(Zamora), Jr. (Fredy) Geary
58 Martinie, Hector Hinton
58 Mortimer, Jackson Division Bell
58 Overfelt, Joshua Perkins
58 Owings, Brady Geary
58 Sheppard, Jaxon Kingfisher
58 Turner, Dru Hinton
61 Donnelly, Brody Elgin Grapplers
61 Fuller, Kaleigh Guymon Wrestling Club
61 Kiener, Kameron Geary
61 Koller, Ethan Norman Grappling Club
61 Stanfield, Broady Noble TakeDown Club
61 Woolery, Justin StandFast Wrestling
64 Black, Tavin Watonga Blaine County Grapplers
64 Davies, Wesley Ironman Wrestling
64 Ellis, Legend Glenpool Warriors
64 Sikes, Kingston Division Bell
64 Thunderbull, Tucker Geary
64 Yocham, Brodie Geary
67 Brown, Dallas Norman Grappling Club
67 Canterberry, Tyler Blue Devil Wrestling Club
67 Ingram, Kelby Blackwell Wrestling Club
67 Leyba, Greysen Division Bell
67 Owings, Baylor Geary
67 Perkins, Louis Perkins
67 Podest, Jaxon Division Bell
67 Pratt, Oakley Geary
67 Wallick, Haiden Perkins
67 Williams, Garrett Division Bell
70 Berg, Paden Zoo Elite
70 Besabe, Peyton Division Bell
70 Besabe, Trevor Division Bell
70 Brady, Isaah Watonga Blaine County Grapplers
70 Bryant, Knox Noble TakeDown Club
70 Perkins, Cooper Perkins
70 Walker, Dontya Guymon Wrestling Club
70 Wilson, Landon Clinton Youth Wrestling
75 Harris, Hunter Perkins
75 Perez, Ayden Watonga Blaine County Grapplers
75 Roberts, Zayden Elgin Grapplers
75 Wallick, Franklin Perkins
83 Davis, Beau Division Bell
83 Lane, Beau Perkins
90 Burkeen, Austin Blue Devil Wrestling Club
90 Harrall, Hollis Geary
90 Lindsey, Redmond Norman Grappling Club
90 McDow, Solomon Clinton Youth Wrestling
90 Willard, Andrew Blue Devil Wrestling Club
105 Willard, Aiden Blue Devil Wrestling Club
105 Wood, Trystan Geary
HWT Gutierrez, Jake Watonga Blaine County Grapplers
Div III
52 Aguirre, Gabriel Woodward
52 Colbert, Evan StandFast Wrestling
52 Douglas, Trusten Lee Prodigy Wrestling
52 Reed, Jace C4 Wrestling Club
52 Thomas, Blake Prodigy Wrestling
55 Gipson, Christian Woodward
55 Handshy, Brynton C4 Wrestling Club
55 Stevens, Cole Division Bell
58 Aguirre, Julio Woodward
58 Mortimer, Jackson Division Bell
58 Rasnic, Bryson Hinton
61 Cox, Dakota Watonga Blaine County Grapplers
61 Douglas, Javin Prodigy Wrestling
61 Jackson, Hunter Elgin Grapplers
64 BERMEA, CHRISTIAN Clinton Youth Wrestling
64 Black, David Watonga Blaine County Grapplers
64 Castro, Kaiden StandFast Wrestling
64 Phipps, Nate Perkins
64 Prior, Daniel Noble TakeDown Club
64 Ryan, Dillon Prodigy Wrestling
67 Holman, Cash Ironman Wrestling
67 Knight, Mason StandFast Wrestling
67 Plummer, Samuel Perkins
67 Turner, Jagor Hinton
70 Auwen, Drew Division Bell
70 Bryant, Kasen Noble TakeDown Club
70 Dahlenburg, Dakota Hinton
70 Matanane, Masyn Norman Grappling Club
70 Wright, Hayden C4 Wrestling Club
73 Brooks, James C4 Wrestling Club
73 Day, Riley StandFast Wrestling
73 Garcia, Chris Watonga Blaine County Grapplers
73 Sharp, Brandon Noble TakeDown Club
76 Davidson(Yeaky), Hunter Geary
76 Johnson, Zylan Division Bell
76 Madara, Marcos Woodward
76 McDow, Isaiah Clinton Youth Wrestling
76 Wehba, Jacob StandFast Wrestling
80 DeShazer, Braden Clinton Youth Wrestling
80 Richesin, Caleb Geary
80 Rogers, Kenison StandFast Wrestling
85 Clark, Logan Watonga Blaine County Grapplers
85 Harrall, Kyle Geary
85 Hayden, Noah Division Bell
85 Miller, Braydon Woodward
85 Pratt, Langston Geary
90 Allen, Cole Geary
90 Davidson, Spencer Geary
90 Dougherty, Brayden Chickasha
90 Ingram, Laker Blackwell Wrestling Club
100 Donnelly, Colyn Elgin Grapplers
100 Lorne, Malachi Clinton Youth Wrestling
100 Wright, Jake Hinton
110 Tahdooahnippah, George Elgin Grapplers
110 Wesley, Koby C4 Wrestling Club
120 Maley, Grayson Clinton Youth Wrestling
120 Spottedwolf, Larynz Clinton Youth Wrestling
120 Thunderbull, Alexander Geary
120 Williams, Jace Elgin Grapplers
131 Lindsey, Samuel Blue Devil Wrestling Club
Div IV
64 BODINE, JACKSON StandFast Wrestling
64 Burns, Cadyn Perkins
64 Castro, Kaiden StandFast Wrestling
64 Douglas, Javin Prodigy Wrestling
67 Hanna, Mason Ironman Wrestling
67 Knight, Mason StandFast Wrestling
67 Turner, Jagor Hinton
70 Earwood, Conner Division Bell
70 Folland, Aidan Elgin Grapplers
70 Fuller, Ryan Guymon Wrestling Club
73 Browning, Gant Kingfisher
73 Burns, Rachel Perkins
73 Holman, Caden Ironman Wrestling
73 Miller, Wyatt Chandler Takedown Club
73 Williams, Eugene Perkins
76 Heger, William C4 Wrestling Club
76 Jackson, Colton Woodward
76 Lewis, Dalton Division Bell
80 Gober, Grant Division Bell
80 Grant, Isaac Division Bell
80 Lugo, Richard Burns Flat Renegade Eagles
84 Anglley, Jack Elgin Grapplers
84 Henry, Carter Division Bell
84 Knapp, Conner C4 Wrestling Club
84 Miller, Braydon Woodward
84 Podest, Jordan Division Bell
88 Canterberry, William Blue Devil Wrestling Club
88 Fixico, Joe Division Bell
88 Revas, Matthew Prodigy Wrestling
92 Alley, Kyler Ironman Wrestling
92 Goucher, Bryce Prodigy Wrestling
92 Harrison, Brandon Kingfisher
92 Heger, Westin C4 Wrestling Club
92 Massie, Chase Chandler Takedown Club
92 Phipps, William Perkins
92 Stone, Julian Division Bell
92 Truesdale, Jackson Perkins
92 Wohrley, Christopher Norman Grappling Club
96 Hart, Rich Perkins
96 Hayden, Ethan Division Bell
96 Jarvinien, Micheal StandFast Wrestling
100 Correa, Francisco Woodward
100 Dittmeyer, Gabe Elgin Grapplers
100 Edwards, Daxton Perkins
100 Evans, KJ StandFast Wrestling
100 Matanane, Isaiah Division Bell
100 McDonald, Mykel Norman Grappling Club
100 Powell, Boston StandFast Wrestling
100 Ryans, Aubrey Chickasha
105 Bittle, Blaise Prodigy Wrestling
105 Donaldson, Evan Burns Flat Renegade Eagles
105 Phipps, Quinn Perkins
105 Tisdell, Jesse Ironman Wrestling
110 Eubanks, Lance Norman Grappling Club
110 Harjo, Nathan Division Bell
110 Humphries, Chadlee Division Bell
110 Reyes, Ruben Division Bell
120 JACKSON, JACEN Jackson Wrestling
120 Lewis, Major Geary
120 Thomas, Ricky Division Bell
120 Wohrley, Jeremy Norman Grappling Club
130 Hargrove, Wyland Division Bell
140 Dougherty, Bryce Chickasha
140 GRIMES, DASHYA Clinton Youth Wrestling
140 Johnson, Nick Elgin Grapplers
140 Stilwell, Zac Prodigy Wrestling
160 Nelson, Jace Geary
160 Poahway, Jaeden Elgin Grapplers
160 Priebe, Tucker Blue Devil Wrestling Club
160 Schneberger, Luke Burns Flat Renegade Eagles
160 Tahdooahnippah, Nacona Elgin Grapplers
HWT Buccas, Xander Prodigy Wrestling
Div V
98 Matanane, Isaiah Division Bell
106 JACKSON, JASTON Jackson Wrestling
106 Jarvinen, Gunner StandFast Wrestling
106 Kenny, Michael Ironman Wrestling
106 SMITH, ROLLIE Clinton Youth Wrestling
113 Miskel, Caulan Clinton Youth Wrestling
120 Chavez, Jesse Anthony Zoo Elite
120 Eaton, Landon Ironman Wrestling
120 Phipps, Quillan Perkins
120 Vasquez, Brock Moore Lions
126 Holman, Chandler Ironman Wrestling
132 Coleman, Zeke Ironman Wrestling
132 McDow, Cain Clinton Youth Wrestling
150 Hicks, Thad Geary
150 Jones, Jackson Division Bell
150 Owens, Dakarai Kingfisher
162 McCain, Michael Hinton
175 Hobill, Kyle Davenport Dawg Pound Wrestling
200 Davidson, Tony Geary
200 Kincaid, Zane Prodigy Wrestling
200 Ward, Christopher Geary
285 Taylor, Chandler Clinton Youth Wrestling