Oklahoma Wrestling Begins Here... Login

IRONMAN CLASSIC

Div I
40 Chavez, Ty Woodward
40 Cox, Sammy Watonga Blaine County Grapplers
40 Kersey, Joseph Moore Lions
40 Wood, Brooks Newcastle Youth Wrestling
46 Gage, Brennen Newcastle Youth Wrestling
46 Gipson, Cayden Woodward
46 Goodman, abigail Pawnee Black Bear Wrestling
46 Herrod, Gabriel OKC Dream Center Warriors
46 Smith, Jackson Moore Lions
46 Williamson, Bryce Division Bell
49 Barrett, Aiden Moore Lions
49 Larman, Jace Division Bell
49 Pierce, Easton Newcastle Youth Wrestling
52 Dunbar, Rambo Pawnee Black Bear Wrestling
52 Muhammad - Independent, Moved to Team CENTRAL
52 Nelson, Jonah Woodward
52 Warnock, Riley Kingfisher
55 Davis, Elijah Moore Lions
55 Kibble, Trystin Elgin Grapplers
55 McCray, Hudson Pawnee Black Bear Wrestling
55 Murphy, Keller Division Bell
60 Applebee, Kingston Woodward
60 Evans, Gavin Guymon Wrestling Club
60 Hollingsworth, Logan Ironman Wrestling
60 Morales, Aiden Pawnee Black Bear Wrestling
60 Rogers, Mason Carl Albert Little League
Div II
46 Browning, Cale Kingfisher
46 Gipson, Cayden Woodward
46 Mckahan, Harley Newcastle Youth Wrestling
46 Salas, Robert StandFast Wrestling
46 Smith, Jackson Moore Lions
49 Andrews, Ashton Pawnee Black Bear Wrestling
49 Larman, Jace Division Bell
49 Maloy, Tanner Ada Wrestling
49 Pierce, Easton Newcastle Youth Wrestling
49 Walla, Hudson StandFast Wrestling
52 Aguirre, Gabriel Woodward
52 Britt, Deacon Pawnee Black Bear Wrestling
52 Earp, Landon Chandler Takedown Club
52 Muhammad - Independent, Moved to Team CENTRAL
52 Spear, Logan Moore Lions
52 Stark , Gage Newcastle Youth Wrestling
52 White, Sam Division Bell
55 Davis, Landon OKC Dream Center Warriors
55 Davis, Elijah Moore Lions
55 Gipson, Christian Woodward
55 Goodman, Nathan Pawnee Black Bear Wrestling
55 Gordon, Brayson Watonga Blaine County Grapplers
55 Harrison, Jeremiah Lexington TDC
55 Johnson, Kameron Carl Albert Little League
55 Knight, Noah Chickasha
55 Landis, Braxton Bridge Creek Little League Takedown Club
55 Molloy, Maddox Elgin Grapplers
55 Ortiz, Tim Ada Wrestling
55 Seymour, Julion Newcastle Youth Wrestling
55 Stevens, Cole Division Bell
55 Thompson, Kyler Watonga Blaine County Grapplers
55 Yeatman, Jackson Moore Lions
58 Aguirre, Julio Woodward
58 Collins, Cougar Noble TakeDown Club
58 Grant, Owen Division Bell
58 Jones, Braxton Division Bell
58 Lesperance, Gage El Reno
58 Medina, Rowdi Noble TakeDown Club
58 Merriman, Cash StandFast Wrestling
58 Mortimer, Jackson Division Bell
58 Plaza, Joseph Burns Flat Renegade Eagles
58 Schuermann, Scot Pawnee Black Bear Wrestling
58 Sheppard, Jaxon Kingfisher
58 Smith, Ayden Team Guthrie Youth Wrestling
61 Applebee, Kendrick ''Ethan'' Woodward
61 Fuller, Kaleigh Guymon Wrestling Club
61 Koller, Ethan Norman Grappling Club
61 Merriman, Kaden Division Bell
61 Nelson, Elijah Woodward
61 Nicholson, Josiah Ironman Wrestling
61 RAINES, CRUZ Lexington TDC
61 Sikes, Kingston Division Bell
64 Davies, Wesley Ironman Wrestling
64 Stanfield, Broady Noble TakeDown Club
64 Stevens, Colten Team Guthrie Youth Wrestling
67 Baker, Diesel El Reno
67 Deterding, Trayson Kingfisher
67 Podest, Jaxon Division Bell
67 Rinehart, Rylan Newcastle Youth Wrestling
67 Williams, Garrett Division Bell
70 Brady, Isaah Watonga Blaine County Grapplers
70 Bryant, Knox Noble TakeDown Club
70 Jansing, Cameron StandFast Wrestling
70 Jones, Porter Team Guthrie Youth Wrestling
70 Sanchez, Tony OKC Dream Center Warriors
70 Walker, Dontya Guymon Wrestling Club
75 Antuna, Braxton Anadarko
75 Besabe, Peyton Division Bell
75 Besabe, Trevor Division Bell
75 Perez, Ayden Watonga Blaine County Grapplers
75 Price, Jessy Kingfisher
75 Thrasher, Luke Elgin Grapplers
83 Davis, Beau Division Bell
83 Gaut, Logan Morrison
83 McPeek, Cale Team Guthrie Youth Wrestling
90 Clark, Stoney Newcastle Youth Wrestling
90 Clift, Kanon Elgin Grapplers
90 Lindsey, Redmond Norman Grappling Club
HWT Barton, Trak Morrison
HWT Law, Brodie ''BRODOZER'' Stillwater Pioneer - Law
HWT Nichols, Graeson Elgin Grapplers
Div III
52 Colbert, Evan StandFast Wrestling
52 Herendeen, Kaedin Team Guthrie Youth Wrestling
52 White, Sam Division Bell
55 Gipson, Christian Woodward
55 Johnson, Kameron Carl Albert Little League
55 Stevens, Cole Division Bell
55 Wohrley, Savannah Norman Grappling Club
58 Edwards, Kylor Caden Moore Lions
58 Mortimer, Jackson Division Bell
58 Overtruff, Jason Kingfisher
61 Cox, Dakota Watonga Blaine County Grapplers
61 Huffer, Brady Moore Lions
61 Jackson, Hunter Elgin Grapplers
61 Kimerling, Cian - Unattached CENTRAL
61 Merriman, Kaden Division Bell
61 Prior, Daniel Noble TakeDown Club
64 Buchanan, Tristian Lexington TDC
64 Caruso, Bryson ''Rocco'' Moore Lions
64 Davies, Wesley Ironman Wrestling
64 Hand, Bryson Ironman Wrestling
64 Holman, Cash Ironman Wrestling
64 Phipps, Nate Perkins
67 Alexander, Paden Putnam City North Youth Wrestling
67 Bryant, Kasen Noble TakeDown Club
67 GONZALEZ, NIKO El Reno
67 Knight, Mason StandFast Wrestling
67 Muhammad - Independent, Moved to Team CENTRAL
67 MULLINGS, KOLTON El Reno
67 Newell, Ian StandFast Wrestling
67 Owens, Tristan OKC Dream Center Warriors
67 Seymour, Landon Newcastle Youth Wrestling
70 Matanane, Masyn Norman Grappling Club
70 Maynes, Cade Norman Grappling Club
70 Owens, Nicoli OKC Dream Center Warriors
70 Pittman, Caleb Morrison
70 Sehi, Kolton Chickasha
70 White, Nicholas TYP Wrestling
73 Auwen, Drew Division Bell
73 Garcia, Chris Watonga Blaine County Grapplers
73 Mason, Corey Burns Flat Renegade Eagles
73 Sharp, Brandon Noble TakeDown Club
76 Bain, Bryce Moore Lions
76 Bruno, Heath Moore Lions
76 Cheek, Carson Moore Lions
76 Madara, Marcos Woodward
76 McDow, Isaiah Clinton Youth Wrestling
76 Perez, Ayden Watonga Blaine County Grapplers
76 Sessions, Cash Lexington TDC
76 Wallace, Kaden Moore Lions
76 Wehba, Jacob StandFast Wrestling
80 Garrett Jr., Christopher Moore Lions
80 Garrison, Brayden Guymon Wrestling Club
80 Henry, Jonathon Ironman Wrestling
80 High, Dakota Team Guthrie Youth Wrestling
80 May, Ethan Davis Youth Wrestling
80 McCausey, Cohen OKC Dream Center Warriors
80 Olguin, Cole Ironman Wrestling
80 Rogers, Kenison StandFast Wrestling
85 Hart, Colin Elgin Grapplers
85 Hayden, Noah Division Bell
85 Long, Ryker Kingfisher
85 Miller, Braydon Woodward
90 Dougherty, Brayden Chickasha
90 Garrett, Jory Elgin Grapplers
90 Lee, Donovan Norman Grappling Club
90 Murphy, Declan Division Bell
90 Pratt, Langston Geary
90 Schuermann, John Pawnee Black Bear Wrestling
100 Donnelly, Colyn Elgin Grapplers
100 Gooch, Ryan Putnam City North Youth Wrestling
100 Hix, Titan Moore Lions
100 Lorne, Malachi Clinton Youth Wrestling
100 Nunley, Rixon Elgin Grapplers
100 Shaffer, Blake Chandler Takedown Club
100 Sigman, Jacob TYP Wrestling
100 Tollison, Aiden Carl Albert Little League
110 Fallwell, Tanner Norman Grappling Club
110 Lovejoy, Shane Newcastle Youth Wrestling
110 Silvis, Wesley Team Guthrie Youth Wrestling
120 Journey, Gionni OKC Dream Center Warriors
120 Spottedwolf, Larynz Clinton Youth Wrestling
120 Williams, Jace Elgin Grapplers
HWT Brumley, Landen Moore Lions
HWT Kibble, Trae Elgin Grapplers
HWT Phipps, Sy Jr. Patriots
HWT Sheilds, Dustin OKC Dream Center Warriors
Div IV
67 Hanna, Mason Ironman Wrestling
67 Jeffries, Boog Ironman Wrestling
67 Muhammad - Independent, Moved to Team CENTRAL
70 Browning, Gant Kingfisher
70 Dockery, Chandler Ironman Wrestling
70 Earwood, Conner Division Bell
70 Folland, Aidan Elgin Grapplers
70 Fuller, Ryan Guymon Wrestling Club
70 Gomez, Julio Woodward
70 Hollingsworth, Hunter Ironman Wrestling
70 Jansing, Devin StandFast Wrestling
70 Lewellen, Evan Anadarko
73 Holman, Caden Ironman Wrestling
73 Miller, Wyatt Chandler Takedown Club
73 Todd, Austin Putnam City North Youth Wrestling
73 Wood, Harley Team Guthrie Youth Wrestling
76 Bearbow, Andrew Anadarko
76 Bruno, Heath Moore Lions
76 Carter, Cade Ironman Wrestling
76 Hand, Peyton Ironman Wrestling
76 Henley, Rye StandFast Wrestling
76 Mooring, Elijah Ada Wrestling
76 Muncrief, Caison Chickasha
76 Smallwood, Kayne Norman Grappling Club
76 Wallace, Kaden Moore Lions
76 Williams, Jamison Ironman Wrestling
80 Clayton, Veagan Pond Creek - Tri County Titans
80 Gober, Grant Division Bell
80 Grant, Isaac Division Bell
80 Hinson, Kaden Moore Lions
80 Lugo, Richard Burns Flat Renegade Eagles
80 Olguin, Cole Ironman Wrestling
80 Penn, Jarrett Chandler Takedown Club
80 Trahan, Kayden Pond Creek - Tri County Titans
84 Anglley, Jack Elgin Grapplers
84 Hays, Joseph Division Bell
84 OHagan, Zac Ironman Wrestling
84 Podest, Jordan Division Bell
84 Steely, Dylan Moore Lions
84 Walden, Speedy Ironman Wrestling
88 Fixico, Joe Division Bell
88 Massie, Chase Chandler Takedown Club
88 Schane, Quentin Newcastle Youth Wrestling
88 Wilder, Colby Team Guthrie Youth Wrestling
88 Woods, Rocky Morrison
92 Alley, Kyler Ironman Wrestling
92 Haithcock, Broox Ironman Wrestling
92 Stephens, Daniel Moore Lions
92 Stone, Julian Division Bell
92 Wohrley, Christopher Norman Grappling Club
96 Archey, Hayden Newcastle Youth Wrestling
96 Hayden, Ethan Division Bell
96 Jansing, Riley StandFast Wrestling
96 Jarvinien, Micheal StandFast Wrestling
96 Smith, Kobe StandFast Wrestling
96 Sneed, Dawson Newcastle Youth Wrestling
100 Beloncik, Ethan StandFast Wrestling
100 Correa, Francisco Woodward
100 Denson, Nicholas OKC Dream Center Warriors
100 Dittmeyer, Gabe Elgin Grapplers
100 Matanane, Isaiah Division Bell
100 McDonald, Mykel Norman Grappling Club
105 Busby, Colby Division Bell
105 Donaldson, Evan Burns Flat Renegade Eagles
105 Holtsoi, Kaleb Jr. Patriots
105 McFee, Joshua Perkins
105 Phipps, Quinn Perkins
105 Rinehart, Max Newcastle Youth Wrestling
110 Gonzales, Austin Ironman Wrestling
110 Harjo, Nathan Division Bell
110 Humphries, Chadlee Division Bell
110 Mendoza, Enedino Burns Flat Renegade Eagles
110 Plaza, Robert Burns Flat Renegade Eagles
120 Moman, Dylan Ironman Wrestling
120 Thomas, Ricky Division Bell
120 Wohrley, Jeremy Norman Grappling Club
130 Brumley, Landen Moore Lions
130 Bryant, Peyton Ironman Wrestling
130 Cash, Logan TYP Wrestling
130 Hillyer, Hayden Woodward
140 Carroll, Cole Edmond North JH
140 Dougherty, Bryce Chickasha
140 Lindsey, Addyson Norman Grappling Club
140 Mason, L. J. Burns Flat Renegade Eagles
140 Schneberger, Luke Burns Flat Renegade Eagles
HWT Hightower, Brezlyn Ironman Wrestling
HWT Mcclelland, Logan TYP Wrestling
HWT Tapia, Luis OKC Dream Center Warriors
Div V
89 Freeman, Gavin Heritage Hall
89 Herendeen, Bryndun Team Guthrie Youth Wrestling
89 Hinson, Kaden Moore Lions
89 Moorman, Riley Morrison
89 Schane, Quentin Newcastle Youth Wrestling
89 Walden, Speedy Ironman Wrestling
98 Britt II, Tom Pawnee Black Bear Wrestling
98 Burk, Ryan Ironman Wrestling
98 Clayton, Zander Pond Creek - Tri County Titans
98 Freeman, Gavin - Team Freeman CENTRAL
98 James, Lenard StandFast Wrestling
98 Jansing, Riley StandFast Wrestling
98 Little, Sutton StandFast Wrestling
106 Flaggert, Jarrett Division Bell
106 Jarvinen, Gunner StandFast Wrestling
113 Barnes, Tanner - Edmond CENTRAL
113 Buckner, Traye OKC Dream Center Warriors
113 Jones, Reginald OKC Dream Center Warriors
113 Muncrief, Cash Chickasha
120 Bolser, Conner Newcastle Youth Wrestling
120 Correa, Maria Woodward
120 Lovejoy, Jake Newcastle Youth Wrestling
120 Phipps, Quillan Perkins
120 Pruitt, Dakota Anadarko
126 Camargo, Colin Chickasha
126 Flaming, Jaxon StandFast Wrestling
126 Sanger, Brody Carl Albert Little League
126 TURNER, COLTON Lexington TDC
126 Wauqua, Darian Elgin Grapplers
140 Carroll, Cole Edmond North JH
140 Coleman, Zeke Ironman Wrestling
140 McDow, Cain Clinton Youth Wrestling
140 Sneed, Hunter Newcastle Youth Wrestling
150 Jones, Jackson Division Bell
150 Nichols, Charles Noble TakeDown Club
150 Phipps, Keoni Jr. Patriots
150 Phipps, John Jr. Patriots
150 Wingate, Donnie Ironman Wrestling
200 Dean, Marcus OKC Dream Center Warriors
200 ECKIWAUDAH, LUCIOUS El Reno
200 Sorrell, Scott Elgin Grapplers
200 Walker, Kaiden Noble TakeDown Club
200 Wolf, Issiah Elgin Grapplers
200 Wolf, Kaylon Elgin Grapplers